>
4 головні способи підвищити безпеку входу

4 головні способи підвищити безпеку входу

Будь-яке підприємство, як державне, так і приватне, повинне дбати про свою безпеку, і головним способом підвищити її стає контроль на вході, прохідній і транспортному в’їзді на територію.

безпека входуНезалежно від того, про який об’єкт йдеться (склад готової продукції, офіс, виробниче підприємство, ресторан або торгово-розважальний центр), захист входу запобігає проникненню на об’єкт небажаних гостей й допомагає знизити ризики пограбувань, псування майна та інших подій.

Фахівці служби безпеки, поряд із класичними рішеннями, рекомендують використовувати для цього додаткові інструменти контролю доступу.

Біометрія і ключ-картки

Один із нових способів, який дає змогу запобігти несанкціонованому проникненню на територію. Надання доступу здійснюється тільки в тому випадку, якщо у людини є ключ-картка або біометричний підпис, що збігається з даними в базі даних. Наприклад, це може бути зображення сітківки ока, відбитки пальців, фотографія й навіть голосовий профіль.

Серед головних плюсів надання доступу за біометрією є неможливість втрати ключа, на відміну від ключ-картки, проте впровадження такої системи потребує значного часу та ресурсів.

Професійна охорона

Заміна консьєржа на прохідній спеціально навченими співробітниками служби безпеки дасть змогу вчасно виявляти потенційні загрози й усувати їх ще до того, як вони стануть проблемою.

Охоронці можуть бути озброєні або не озброєні, залежно від ситуації та рівня загрози. Пости охорони можна організувати і на вході, і по периметру.

Відеоспостереження з додатковим функціоналом

Розміщення камер спостереження з програмним забезпеченням для розпізнавання облич і автомобільних номерів дасть змогу виявити злочинців і не допустити їх на об’єкт. Також аналіз цих даних дасть змогу вчасно виявити, що злочинці почали придивлятися до вашого об’єкта. Наприклад, якщо щодня одна й та сама автівка зупиняється біля входу, і водій щось видивляється, але при цьому авто не належить співробітникам компанії.

Заміна дверей і замків на міцніші

Цей захід безпеки багато хто упускає, вважаючи, що їхні двері здатні встояти проти злому. Спеціалізовані захисні двері набагато міцніші за звичайні: деякі навіть оснащені балістичним склом.

Захисні двері також можуть поєднуються з системою віддаленого контролю доступу та технологією штучного інтелекту для автоматизації входу авторизованих співробітників.

Найкраще рішення в безпеці – це багаторівнева система контролю. Фізична безпека обов’язкова, але її можна значно посилити за допомогою додаткових технологій.

Уверх