>
Скільки коштує хороша охорона

Скільки коштує хороша охорона

Професія «охоронець» – це щось більше, ніж просто фізична сила, витривалість та значні габарити, що відлякують потенційних злочинців та порушників порядку. Такий фахівець повинен мати високу стресостійкість, бути готовим психологічно до будь-яких ситуацій, оперативно реагувати на небезпеку і приймати вірні рішення, прораховуючи розвиток подій на кілька кроків уперед.

Від подібних умінь та рівня підготовки й залежить вартість послуг цього фахівця.

Як визначити вартість послуг охорони

Скільки коштує хороша охоронаЯкщо для охорони об’єкта потрібні відразу кілька постів, можуть бути залучені фахівці з різним рівнем підготовки: менш відповідальну роботу можуть виконувати менш досвідчені охоронці, а співробітникам вищого рівня доручать серйозніші завдання. Це оптимізує витрати без втрати ефективності.

Зазвичай стандартний набір послуг охорони включає перевірку території та факторів ризику, складання стратегії забезпечення безпеки та її подальше впровадження на практиці, що стає найбільшим пунктом витрат. Наприклад, якщо ризиків багато, може бути рекомендовано встановлення системи відеоконтролю, кодових дверей, монтаж систем контролю віддаленого доступу та інших технічних засобів. Все це вимагатиме додаткових фінансових вкладень.

Окрім цього, вартість охорони може залежати і від інших завдань:

  • підготовка охоронців (навчання, атестація, підвищення кваліфікації);
  • оснащення охоронців зброєю та спецзасобами.

Багато в чому вартість послуг безпеки визначається цілями впровадження охорони. В одному випадку це може бути один охоронець на вході, який просто стежить за порядком. В іншому випадку – перевірка перепусток на підприємство. У третьому – допомога у підборі кадрів (перевірка кандидатів на судимість, вивчення психологічного портрету тощо). В інших випадках може знадобитися систематичний обхід території з перевіркою датчиків, сигналізацій, дверей, контроль на КПП та перевірка транспорту, денний або цілодобовий контроль периметра, наявність груп швидкого реагування (виїжджають на об’єкт відразу після надходження сигналу про небезпеку або знаходяться безпосередньо на об’єкті).

Таким чином, послуги охорони включають низку пунктів. Головне тут – довіряти серйозним охоронним компаніям з професійним підходом до справи.

Уверх