>
5 переваг інтегрованої системи безпеки

5 переваг інтегрованої системи безпеки

Більшість підприємств розуміють цінність системної інтеграції. Комплексний підхід дозволяє усім бізнес-процесам працювати як одне ціле – це покращує імідж компанії, спрощує обслуговування клієнтів, підвищує ефективність продажів. Те ж саме відноситься і до комплексних систем безпеки.

Ось простий приклад інтегрованої системи. На підприємстві встановлені кодові двері на вході в усі цехи. Власник добудовує новий цех і ставить там модернізовану систему контролю з сенсорною панеллю. За умовчанням, старий код доступу співробітника працюватиме і тут, і не треба буде все налаштовувати з нуля.

Що таке інтегрована безпека

Системна інтеграція дозволяє синхронізувати усі питання забезпечення безпеки на території підприємства. Вона має загальну базу даних, що дає максимум зручностей, у тому числі використання багаторівневого доступу. Чим більше таких рівнів безпеки, тим складніше буде зловмисникам.

5 преимуществ интегрированной системы безопасностиУ комплексну систему безпеки входить безліч модулів, але усі вони залежать від конкретних потреб компанії. Так, інтегрована система безпеки може включати наступні пункти:

 • турнікети і алкотестери на прохідній;
 • відеоспостереження;
 • розпізнавання обличь і автомобільних номерів;
 • контроль доступу в приміщення (код, магнітні картки, біометрія);
 • звукове сповіщення про небезпеку;
 • сигналізація (датчики пожежі, руху, відкриття, розбиття).

Інтегровані системи взаємодіють і працюють разом. Наприклад, коли ви об’єднуєте контроль доступу з відеоспостереженням, можна зіставити відмітку часу, отриману системою контролю з аналогічною відміткою з відеоданих. Така система контролю показує, що хтось заходив в приміщення в певний час – при цьому більше не треба шукати у відеоархіві, щоб визначити точний час і дату входу людини в приміщення.

Переваги інтегрованої системи безпеки

 1. Ефективність. Правильний підхід до забезпечення безпеки дає безліч переваг, оптимізує робочі процеси.
 2. Запобігає крадіжкам і шахрайству. Можна працювати і з зовнішніми загрозами, і з внутрішніми, присікаючи правопорушення співробітників (вандалізм, псування майна).
 3. Спрощення роботи служби безпеки. З’являється можливість скоротити штат співробітників безпеки, не погіршуючи ефективність роботи підрозділу.
 4. Швидке реагування на небезпеку. Можна виявити підозрілу активність в реальному часі.
 5. Підвищення окупності інвестицій. Можна аналізувати процеси на підприємстві, виявляючи сильні й слабкі ділянки виробництва і приймаючи в подальшому рішення покращення ситуації.

Інтеграція системи безпеки значно спрощує аналіз даних, дозволяє формувати звітність і економити час. Інвестиції в комплексні послуги безпеки з відеоспостереженням в реальному часі допомагають підвищити безпеку, даючи можливість вчасно виявляти та вирішувати проблеми, отримуючи в результаті перевагу над конкурентами.

Уверх