>
Алкотестери для прохідної – справжня знахідка!

Алкотестери для прохідної – справжня знахідка!

Часто причина нещасних випадків на виробництві – працівник, який знаходиться в стані алкогольного сп’яніння й не може контролювати свої дії через зниження концентрації й неуважність. Все ускладнюється тим, що можуть постраждати й інші люди. Єдине рішення тут – встановити алкотестер на прохідній.

Алкотестер – це пристрій, який визначає вміст алкоголю в організмі людини. Головне його завдання – не допустити нетверезого співробітника на підприємство. Прилад особливо актуальний на підприємствах з небезпечним виробництвом, де важливо дотримуватися техніки безпеки.

Алкотестер можна інтегрувати в існуючою систему контролю доступу (СКУД), щоб повністю автоматизувати перевірку співробітників. Така технологія дозволяє не притягати охоронців, які можуть бути необ’єктивними в силу людського чинника.

Система контролю доступу також може поєднуватися з відеоспостереженням, що забезпечує найвищу ефективність – обдурити програму неможливо, а факт алкогольного сп’яніння фіксується відеокамерою. Система працює таким чином: зчитувач передає інформацію з пластикової картки на контролер, а співробітник видихає повітря в алкотестер. Пристрій перевіряє наявність пари спиртного й сигналізує контролеру – відкрити  або заборонити доступ.

Переваги використання алкотестера на прохідній

Алкотестеры для проходнойАлкотестер – це зручний пристрій, який швидко перевіряє співробітників на наявність алкоголю. Прилад невеликого розміру легко встановлюється на будь-якій поверхні і відрізняється високою пропускною спроможністю. За одну хвилину проходить до 10 людей.

Усі факти недопуску фіксуються у базі даних, що дозволяє вести облік робочого часу, розподіляти премії й надбавки або штрафувати порушників. Головна вигода полягає в тому, що пропустити перевірку алкотестера і потрапити на підприємство неможливо – турнікет просто не відкриється, а камери зафіксують порушення. Також відеоспостереження не дозволяє, щоб подув один співробітник, а зайшов інший.

Установка алкотестера на підприємстві узабезпечить від нещасних випадків і невиконання встановлених планів виробництва. Пристрій швидко й ефективно обчислює наявність спиртного і запобігає доступу нетверезих співробітників. Впровадження алкотестера в СКУД на підприємстві значно економить час на перевірку співробітників, не створює черги на прохідній і не призупиняє виробництво. Переваги від пристрою видно вже після перших днів роботи!

Уверх