>
Алкотестери | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Алкотестери

Контроль на вході і виході!
44 об'єкти вже обслуговується
Алкотестер незамінний на підприємствах, які займаються небезпечними видами діяльності, де потрібна зосередженість співробітника і якісне виконання робочих обов'язків. Він встановлюється на прохідній і швидко визначає вміст алкоголю в крові співробітника, повністю виключаючи при перевірці людський чинник.
Розрахувати вартість СКУД
Це лише приблизна вартість. Для більш точного прорахунку заповніть форму - й ми зв'яжемося з вами вже через 15 хвилин!

Пройшовши символічний контроль, нетверезий співробітник може зашкодити собі або іншим людям, зіпсувати матеріали, з якими працює, й навіть загинути. Вирішує ситуацію встановлення алкотестера!

Алкотестер – це пристрій невеликого розміру, який встановлюється на прохідній підприємства й дозволяє перевіряти наявність алкоголю в організмі співробітника. Звичайна перевірка співробітника охоронцем малоефективна, оскільки не може гарантувати точного результату або ж вимагає значного часу. До того ж особистий огляд уповільнює роботу прохідної й викликає утворення небажаних черг.

Трохи відео

Турнікети і система контролю доступу, поєднані з алкотестерами на прохідних, дозволяють контролювати ситуацію на усі 100%. Ми монтуємо та налагоджуємо устаткування, тестуємо його й тільки після цього здаємо замовникові!

Робота алкотестера максимально проста. У разі виявлення алкоголю допуск забороняється: турнікет блокується або спрацьовує сигналізація. Система контролю фіксує результат тестування – дані відправляються керівництву або фіксуються в особистій справі.

Час проходження тестування на алкотестері мінімальний, завдяки чому не створюються затори на прохідній.

Будь-які види алкотестерів!

Існує два види алкотестерів, які підходять для встановлення на підприємстві – електрохімічні та ґрунтовані на діодній лазерній спектроскопії Алкорамка. Перші набагато дешевші, але працюють трохи повільніше, мають недовгий термін експлуатації й вимагають періодичного калібрування. Другий вид алкотестерів дорожчий, але не має вищезгаданих недоліків.

Алкотестери можна монтувати прямо біля турнікета на спеціальну трубу на рівні обличчя людини.

Що дає встановлення алкотестера

Переваг встановлення алкотестера на прохідній досить багато:

  • автоматизація перевірки співробітників на вживання алкоголю;
  • прискорення перевірки, відсутність уповільнення роботи прохідної;
  • висока точність результатів, формування звітів про перевірки;
  • інтеграція в СКУД підприємства.

Алкотестер можна запрограмувати на конкретне значення, при якому співробітник допускається або не допускається на підприємство. Такі пристрої легко інтегрується в існуючу систему контролю доступу, а інформація про тестування зберігаються у базі даних. Можна переглядати інформацію про допуски, факти алкогольного сп’яніння й формувати звіти.

Алкотестери незамінні на підприємствах з небезпечними видами діяльності: на виробництві, підприємствах важкої промисловості або паливно-енергетичного комплексі.

Потрібні якісні алкотестери? Фахівці «ТОР-Безпека» допоможуть обрати оптимальний варіант, який дозволить швидко визначити вміст алкоголю в організмі співробітника, не допустити працівників в стані алкогольного сп’яніння до небезпечного устаткування, запобігши порушенню техніки безпеки.

З таким пристроєм контроль безпеки буде набагато ефективніший!

Уверх