Безпека для промислових об'єктів

Безпека для промислових об’єктів

Виробничі підприємства, склади й будівельні майданчики – усі вони потребують не лише професійного персоналу, але й якісної охороні, а також ретельно опрацьованої стратегії безпеки.

Промислові й будівельні майданчики, особливо якщо вони займають досить великий простір, мають безліч небезпечних місць, які ніяк не контролюються. Вони представляють небезпеку і для персоналу, і для майна компанії. Такі місця треба охороняти.

Найбільш правильний підхід – коли компанія не лише реагує на безпосередню загрозу (наприклад, встановлює в небезпечному місці пост охорони), але й аналізує ситуацію, підбираючи найбільш оптимальні способи її вирішення (пост охорони в деяких випадках правильніше буде замінити відеокамерою або поставивши звичайне загородження).

З огляду на те, що будівельні майданчики й промислові об’єкти займають великий простір і часто мають відразу декілька точок входу, а доступ до території мають і робітники, і підрядники, і постачальники будматеріалів, ризик порушення безпеки тут надзвичайно великий. Будівельні матеріали і устаткування прибувають і вивозяться, й цим можуть скористатися зловмисники.

Рішення тут тільки одне – організація контролю як по периметру, так і усередині об’єкту. Необхідно розробити і впровадити план безпеки, який забезпечить найбільш ефективні рішення потреб компанії, і правильніше за все буде довірити це завдання професійній охоронній фірмі.

Послуги охорони включають відразу декілька пунктів: контроль на вході, захист об’єкту від небажаних відвідувачів, вандалізму і крадіжок – як внутрішніх, так і зовнішніх.

Організація постів охорони (прохідна, транспортні ворота, внутрішні зони) – включає встановлення СКУД, усунення непотрібних точок доступу і впровадження протоколів доступу, монтаж обгороджування по периметру та освітлення об’єкту в нічний час. Ретельно опрацьовані протоколи контролю доступу забезпечать більш впорядковане й безпечне робоче середовище для підрядників і субпідрядників.

Мобільні патрулі – спрямовані на пошук і усунення небезпечних ситуацій: порушення техніки безпеки, крадіжки та псування майна компанії, невиконання співробітниками посадових обов’язків.

Системи відеоспостереження – застосовуються для контролю безпеки важкодоступних або небезпечних зон. Впровадження цілодобового відеоспостереження і видаленого відеконтролю об’єкту значно підвищить ефективність роботи персоналу: знаючи, що за ними спостерігають, робітники менше часу витрачатимуть на перекури.

Уверх