>
Чи потрібен бізнесмену охоронець

Чи потрібен бізнесмену охоронець

Ведення бізнесу завжди пов’язане з рисками, і чим прибутковіший бізнес, тим на більшу небезпеку він наражається. З’являються заздрісники, нечесні партнери, про вдалу угоду дізнаються бандити. Ось чому бізнесменові потрібна професійна охорона, здатна гарантувати, що комерційна діяльність клієнта нічим не буде ускладнена або обмежена!

Багато високопоставлених чиновників і знаменитостей наймають охоронців, щоб забезпечити свою безпеку. Вона потрібна усім, але особливо тим, хто чимось виділяється. Наприклад, рівнем доходу.

Коли ще потрібний охоронець

Ми підібрали декілька головних причин, чому бізнесменові потрібний охоронець.

Перша і найголовніша причина – захист від спроб пограбування. Особистий охоронець може супроводжувати клієнта, куди б той не попрямував, на будь-якій діловій зустрічі або заході, де можливий контакт з недоброзичливцями. Навіть сама присутність охоронця може змусити злочинця передумати і відмовитися від планів. Охоронець забезпечить захист при виникненні будь-яких проблемних ситуацій!

Завдання охоронця – забезпечувати усю можливу безпеку своєму клієнтові. Він не дозволить напасти на клієнта, виведе його у безпечну зону, спробує розрядити обстановку і піти від конфлікту, а при необхідності – застосує навички рукопашного бою або спецзасоби, щоб впоратися з нападником.

Також до обов’язків охоронців може входити розробка безпечного маршруту пересування, аналіз загроз і складання рекомендацій щодо дій в небезпечній ситуації. Ґрунтуючись на запланованих зустрічах бізнесмена, охоронці проведуть аналіз місця, де повинна буде статися зустріч, оцінять рівень його безпеки і пропрацюють можливі шляхи відходу у разі надзвичайної ситуації.

Охоронці можуть використовувати будь-які інструменти і знання, отримані під час навчання, для забезпечення безпеки свого клієнта. Це може бути вміння рукопашного бою, психологічні прийоми, перцевий балончик, газова і травматична зброя. У разі, якщо у охоронця немає дозволу на носіння зброї, вони навчаються справлятися з ситуаціями за допомогою доступних їм інструментів і знань. Часто від охоронця також потрібне вміння водіння автомобіля – ця навичка може знадобитися, якщо бізнесменові треба вирватися з небезпечної ситуації.

Основним завданням охоронця бізнесмена вважається збереження життя і гідності клієнта. Матеріальні цінності завжди на другому плані, адже їх завжди можна поновити!

Уверх