>
Технології безпеки на піку розвитку!

Технології безпеки на піку розвитку!

Щоб безпека була на високому рівні, необхідно не лише застосовувати сучасні рішення, але й будувати систему безпеки так, щоб її модернізація була простою і зручною, а найголовніше – мала можливість такої модернізації.

У 2020-2021 році змінилися багато технологічних принципів. Цей час назавжди залишиться в нашій пам’яті через пандемію COVID-19 і, ймовірно, розглядатиметься, як переломний момент індустрії безпеки, відмічений впровадженням неймовірної кількості нових технологій.

Технологии безопасности на пике развития!Впродовж багатьох років експерти говорили, що мобільні та хмарні рішення здатні змінити взаємодію з новими технологіями (наприклад, системи контролю доступу та відеоспостереження), проте компанії не поспішали відмовлятися від старих, зарекомендувавших себе на практиці рішень. В міру того, як світ охопила пандемія, переваги нових технологій ставали все очевиднішими.

Коли приміщення, в яких колись знаходилися сотні або навіть тисячі співробітників, раптом спустіли, коли треба було зменшувати число фізичних контактів, видалений контроль став справжнім порятунком ситуації. Організації з хмарними системами отримали можливість продовжити працювати, організувавши видалену роботу своїх співробітників і впровадивши все таку ж видалену систему контролю та безпеки.

Багато в чому завдяки COVID-19 контроль доступу перейшов в стадію прискореної зміни, і 2021 рік став часом піку його модернізації. Звичайно ж, ця галузь розвивалася і до пандемії, проте вона значно прискорила цей процес. Тепер хмарні рішення і онлайн відеоконтроль перестали бути «новими і захоплюючими» й перетворилися на стандартні, класичні рішення. Так працювати безпечніше, зручніше і ефективніше.

Все стало відбуватися на відстані: видалена система контролю і управління доступом, турнікети з картковою і біометричною системою замість консьєржа, онлайн-взаємодія співробітників підприємства…

В міру того, як ринок продовжує переходити в онлайн, контроль доступу і кібербезпека стають його органічною частиною. Ключовою перешкодою розвитку компаній стає неможливість переосмислити підхід до рішення проблем безпеки. Традиційне технологічне мислення не може уявити, як нові технології (наприклад розпізнавання обличь і номерів автомобілів) можуть допомогти в забезпеченні безпеки підприємства і все частіше залишаються без роботи, програючи тим, хто задіяв нові технології.

COVID-19 як і раніше впливає на те, як ми живемо, вчимося, працюємо і відпочиваємо. Індустрія безпеки стикається з множини викликів, але до тих пір, поки ми підходитимемо до рішення проблем за допомогою ітерації старих технологій, а не інновацій, розвитку не буде. Ми отримали можливість впровадити нові рішення – і цим безперечно варто скористатися!

Уверх