>
Чи потрібна охорона для школи

Чи потрібна охорона для школи

Навчальний процес у 2022 році надзвичайно складний. Через постійні обстріли зриваються заняття, а психологічний стан дітей, вчителів і батьків загострюється додатковими загрозами – випадками стороннього проникнення на територію шкіл.

охорона для школи

Найкращий захист у таких ситуаціях – бути підготовленим до всього. Зараз для навчальних закладів настав час пройти ретельну перевірку безпеки та проаналізувати всі можливі ризики. Потрібно не лише організувати фізичну охорону, а й усунути усі можливі погрози.

Ось кілька порад, які слід включити у перевірку безпеки шкільної території.

Перевірка пожежної сигналізації та аварійних виходів

Це перше, що потрібно зробити. Базова перевірка безпеки включає аналіз ефективності датчиків виявлення диму та вогню, наявності аварійних протоколів, а також належну підготовку всіх співробітників та дітей до того, що робити у разі надзвичайної ситуації. Навчання має включати опрацювання різних ситуацій – наприклад, коли головний вихід недоступний, або коли пожежа охопила весь перший поверх.

Організація фізичної охорони

Вхід до школи завжди має бути під контролем. Безпека дітей є пріоритетом номер один. Хорошим рішенням буде розмістити охоронців не тільки на вході, а й поряд з іншими важливими об’єктами та спорудами – наприклад, біля котельні, на парковці та транспортних воротах. По-друге, якщо плануються виїзні шкільні екскурсії, участь охоронця буде більш ніж обґрунтованою. Мета співробітників служби безпеки – контролювати ситуацію, вчасно виявляти небезпеку та реагувати на погрози.

Шкільним охоронцям може знадобитися спеціальна підготовка, щоб стежити за підозрілими діями та відвідувачами, учнями та викладачами, а тому це мають бути справжні фахівці, а не люди з вулиці. Охоронці у школі повинні вміти виявляти підозрілі дії та реагувати на них належним чином.

Технічні засоби контролю

Не менш важливими стануть і інвестиції в технології безпеки – камери відеоспостереження, металодетектори, карти-ключі тощо. Технології можуть допомогти у забезпеченні безпеки у багатьох відношеннях. Камери, розміщені у всіх громадських місцях школи, допоможуть співробітникам служби безпеки відстежувати підозрілу активність. Крім того, школи можуть використовувати ШІ (штучний інтелект), щоб відстежувати відеозаписи та попереджати службу безпеки за певних умов.

Настав час серйозно поставитися до шкільної безпеки, що означає вжиття суворих заходів та участь професійних співробітників служби безпеки!

 

Уверх