>
Безпека для бізнесу – охорона та технології

Безпека для бізнесу – охорона та технології

Безпека – це не просто хороші двері чи якісний замок. Це комплекс дій, спрямований на усунення небезпек.

Для малого та середнього бізнесу безпека – це умова виживання, для великих міжнародних компаній – правило гарного тону та імідж гідного партнера. Це і захист від витоку даних, і відеоконтроль внутрішніх територій, і захист від вторгнення, і створення безпечного інклюзивного середовища для роботи працівників.

Безпека для бізнесу – охорона та технології

Першою лінією захисту в будь-якому бізнесі повинні ставати двері, замки та фурнітура. Саме вони визначають, чи зможуть зловмисники проникнути всередину, та наскільки важко їм буде це зробити. Переконайтеся, що ваші замки високої якості, що вони зможуть протистояти злому, свердлінню та ударам. Більшість замків з високим рівнем безпеки також пропонують управління ключами, що унеможливлює поширення копій ключів серед співробітників без дозволу керівництва.

Друга лінія – це професійна охорона на вході, транспортних воротах та внутрішніх зонах, контроль пересування та переміщення матеріальних цінностей. Охоронці повинні взяти під контроль усі прохідні, всі входи та виходи, переходи між цехами, складськими та виробничими приміщеннями. Це дасть впевненість у тому, що з матеріальними цінностями все буде добре, вони будуть захищены й будуть знаходитися там, де їм належить бути, а їхнє переміщення (наприклад, із зони розвантаження до складу, а потім у цех) буде регламентовано та безпечно.

Третя лінія – це безпека комп’ютерних мереж. Інтелектуальна власність та особисті дані співробітників настільки ж цінні й потребують належного захисту. У сучасному середовищі кіберзагроз недостатньо просто встановити файрволл або антивірус на комп’ютер співробітника – простий запуск застарілої версії програми дає хакерам можливість отримати доступ до комп’ютера і викрасти дані. Внутрішня мережа підприємства має бути безпечною та мати належний рівень захисту.

І, нарешті, четверта лінія захисту – це відеоспостереження та сигналізація. Відеокамери дозволяють охоронцям пыдприэмства знати, де знаходиться той чи інший співробітник, коли він вийшов із цеху А і прийшов до цеху Б, яким шляхом пересувався і з ким контактував. Відеокамери та датчики сигналізації дозволяють миттєво дізнатися про стороннє вторгнення на підприємство або про надзвичайну подію та вжити всіх необхідних заходів щодо захисту персоналу та матеріальних цінностей.

Безпека підприємства – це процес, за допомогою якого організація захищає свої активи та забезпечує своїм співробітникам безпечні умови праці.

Уверх