>
Чи потрібна охорона для ТЦ

Чи потрібна охорона для ТЦ

Чи можна уявити торгові центри без встановлених камер чи охорони? Напевно ні, адже у поточних реаліях охорона є одним з найважливіших пунктів безпеки та захисту.

Магазини, кафе, ігрові майданчики та адміністративні приміщення – все це можна зустріти у сучасному торговому центрі. Тут дуже багато людей, а отже – і багато ризиків, а тому в будь-якому торговому центрі має бути впроваджена професійна охоронна система, що складається як з технічних засобів контролю (відеокамери, датчики, сигналізації, кодові замки тощо), так і фізичної охорони.

охорона для ТЦПодібний підхід робить перебування відвідувачів на території торгового центру безпечним та спокійним. Враховуючи досить велику площу приміщень, важливо переглядати кожен куточок, щоб уберегти торгове майно власників та орендарів, забезпечити безпеку працівників та відвідувачів.

Головне завдання тут – обрати хорошу охоронну фірму, працівники якої будуть не просто перебувати на вході, а й справді виконувати свої обов’язки: проведуть огляд усіх приміщень торгового центру, складуть план захисту, візьмуть під контроль усі входи та виходи та розмістять там пости охорони, а також усю необхідну техніку – камери відеоспостереження та датчики сигналізації, щоб унеможливити появу «сліпої зони». Це дозволить стежити за порядком, вчасно виявляти зловмисників та припиняти їхню діяльність. Якщо на території торговельного центру є парковка, а сам центр має великий наплив людей, без професійної охорони не обійтись, адже злочинці часто користуються ситуацією та викрадають чи грабують припарковані машини.

Не менш важливим пунктом організації охорони торгового центру буде встановлення так званої тривожної кнопки. Її можна встановити в кожній торговій точці або залі ТЦ, що допоможе співробітникам непомітно повідомити охоронців про злочинця та викликати допомогу.

Також можна встановити турнікети та кодові двері або навіть організувати систему контролю віддаленого доступу, коли всі двері в адміністративних приміщеннях ТЦ знаходяться під охороною й самостійно відкрити їх ніхто не хможе.

Якщо вам важлива безпека відвідувачів та працівників, скористатися послугами професійної охоронної компанії буде правильним рішенням, адже це допоможе вирішити та попередити безліч неприємних ситуацій.

Уверх