>
Для чого потрібна особиста охорона

Для чого потрібна особиста охорона

Існує стереотип, що особиста охорона потрібна тільки публічним людям. На справі ж політики, зірки, актори й інші відомі персони складають лише невелику частину клієнтів, що практикують послуги особистої охорони. Велика їх частина – це бізнесмени й люди, яким поступали різного роду загрози.

Головне завдання особистої охорони – це постійний, безперервний контроль за оточенням, перевірка осіб, які без дозволу намагаються наблизитися до клієнта, попередження потенційних загроз і протидія їм в екстрених ситуаціях.

Особистий охоронець не просто супроводжує клієнта – він прораховує найбільш оптимальний і безпечний маршрут, обчислює можливі небезпечні точки й стежить за дотриманням складеного плану дій. Функціонал охорони передбачає і продумування запасних планів – дій, які треба зробити у разі, якщо стандартний алгоритм не спрацював або не ефективний.

Залежно від побажань клієнта і можливих ризиків може знадобитися двоє й більше охоронців, кожен з яких матиме свою зону відповідальності.

Вимоги до особистої охорони – вкрай високі. Підбором кандидатів займається саме охоронне агентство, аналізуючи запит клієнта й складаючи алгоритм охоронних заходів. Охоронець повинен мати ідеальну фізичну форму, хороше здоров’я, володіти бойовою технікою й засобами захисту, мати високий рівень інтелекту і стресостійкості, мати навички психологічного впливу і вміти в натовпі розрізняти потенційно небезпечних осіб.

Окрім професійних навичок, він повинен підходити клієнтові за характером, адже саме цей співробітник проводитиме максимум часу із замовником. Перевагами особистої охорони є безперервне забезпечення безпеки, відвертання небезпеки ще до її появи. Завдяки засобам зв’язку охоронець може контактувати з головним центром і викликати підмогу або поліцію. Саме особиста охорона забезпечує найвищий рівень захисту.

Схема роботи охоронців підбирається з урахуванням виду діяльності клієнта, його соціального життя, віку, місця, де повинні виявлятися охоронні послуги, й безлічі інших нюансів.

Безпека – це не привілей відомих персон. Забезпечити збереження свого життя і здоров’я може кожен, кому потрібна безпека!

Уверх