>
Чи потрібна професійна охорона для складу

Чи потрібна професійна охорона для складу

Будь-який склад – це потенційна ціль. Посилюється ситуація тим, що найчастіше розташовуються такі об’єкти на околиці міста, де помітити правопорушення набагато складніше. Складські приміщення вразливі не лише вночі, коли персонал залишив територію, а і вдень – через недобросовісність співробітників. У всіх цих випадках вирішити ситуацію зможе професійна охорона!

Охорона складу повинна включати не лише контроль над прохідною та транспортним в’їздом, а й систематичний обхід внутрішньої території, а також встановлення системи відеоспостереження, яка дозволяє дистанційно контролювати практично всю площу. В будь-якому випадку основну роль тут відіграє саме фізична охорона.

охорона для складуОрганізація охорони складу завжди починається з аналізу ризиків. Необхідно визначити всі небезпеки та слабкі місця у безпеці території – цілісність огорожі, місце та спосіб розміщення вантажів – контейнери, ящики, насипом тощо. У деяких випадках проводиться встановлення додаткового обладнання (датчики, сигналізація, тривожні кнопки) у «сліпих» зонах та зонах підвищеної небезпеки. Від усіх цих нюансів залежить вибір методів охорони та їхня ефективність.

Співробітники служби безпеки можуть здійснювати контроль на прохідній, перевіряти документи на майно, що ввозиться та вивозиться зі складу, контролювати його переміщення по внутрішній території, перевіряти транспортні засоби та багато іншого. У разі надзвичайної ситуації на місце буде викликано групу швидкого реагування.

Пости охорони діляться на 2 типи: стаціонарні та мобільні. Перші постійно знаходяться на прохідній, точках в’їзду та виїзду транспорту з метою недопущення та об’єкт сторонніх та контролю ввезеного майна. Другий тип встановлюється в зонах підвищеної небезпеки і за потреби (наприклад, після завершення завантаження транспорту) може переміщатися.

До особливостей охорони складських приміщень можна віднести не лише розміщення в індустріальних районах міста або на його околиці, де практично немає перехожих і куди рідко заїжджають екіпажі поліції, а й досить велика територія самого складу.

Правильно організувати охорону складського приміщення буває складно, але це точно того варте, адже в такому разі все майно буде захищене. За рахунок фізичного контролю та відеоспостереження безпека на об’єкті значно підвищується.

Уверх