>
Для чого потрібна видалена охорона

Для чого потрібна видалена охорона

Досягнення в області техніки та програмного забезпечення перетворили системи пасивних камер на інструменти попереджуючої безпеки. Таке відеоспостереження дозволяє контролювати територію 24 години на добу, знаходячись при цьому в абсолютно іншому місці.

удалённое видеонаблюдениеВидалене відеоспостереження – це свого роду цифровий охоронець, що безперервно знаходиться на посту. За умови якісно спроектованої і встановленої мережі відеокамер, підключених до єдиного обчислювального центру з ПЗ, розробленим під об’єкт, з’являється можливість скоротити витрати на пости охорони, але при цьому значно підвищити ефективність системи безпеки.

Особливо актуально видалене відеоспостереження для офісних будівель, автосалонів, торгівельно-розважальних центрів й роздрібних магазинів, де в нічний час відсутня активність, і працівники йдуть по домах. Такі об’єкти в нічний час стають уразливими для проникнення, крадіжок, вандалізму й інших злочинних дій. Якщо територія об’єкту велика, охоронець (якщо він є) не в змозі контролювати її повністю, а встановлення відразу декількох постів може бути фінансово не вигідним.  В цьому випадку монтаж відеоспостереження стає найбільш ефективним способом захисту власності.

Нові відеокамери, досконале програмне забезпечення, передові комп’ютерні технології й миттєва передача сигналу на будь-які підключені пристрої (ПК, ноутбук, планшет, смартфон) значно підвищують безпеку й дозволяють контролювати об’єкт 24 години на добу.

Розумні відеокамери включаються по сигналу прихованих датчиків руху, тепла або шуму, інформують власника підприємства про незаконне проникнення. Додатково тривожний сигнал може поступати на пост охорони або пульт охоронної компанії, після чого на об’єкт виїжджає група швидкого реагування. Пасивні системи спостереження стають ефективними цифровими охоронцями, здатними попередити про будь-які події. Завдяки такій системі захисту периметра злочинці навіть не підозрюють, що вже виявлені!

Видалена охорона стає першою лінією захисту, створюючи цифрову мережу, здатну виявляти несанкціоновану присутність людей і транспортних засобів. Вона в режимі реального часу оповіщає про надзвичайну ситуацію й може бути використана на підприємствах будь-якого типу. Крім того, видалене відеоспостереження дозволяє швидше розкривати злочини: записані аудіо- та відеодані можуть бути використані співробітниками поліції, а також допомагають при розгляді позовів до суду.

 

Уверх