Розмірковуєте про те, чи треба модернізувати систему безпеки на підприємстві? Ось декілька фактів, які дозволять прийняти правильне рішення.
За даними Міністерства внутрішніх справ України, про злом і пограбування повідомляється кожні 47 секунд (при цьому 16% пограбувань здійснюються із застосуванням насильства, і тільки 29% викраденого майна повертаються власникові). Про пожежу у будинку повідомляється приблизно кожні 35 секунд, і більше третини усіх смертей в результаті цієї надзвичайної події (як від вогню, так і через чадний газ) відбуваються на території, де були відсутні або з різних причин не працювали димові датчики.
Близько 75% зареєстрованих крадіжок із зломом відбуваються, коли на території не було власників або постів охорони, а більшість грабіжників проникають у будівлю через вхідні двері, задні двері та вікна першого поверху.
В той же час забезпечити безпеку території не так вже й складно – досить застосувати ряд технологічних рішень, а також при необхідності встановити пости охорони. Інвестуючи у безпеку, ви даруєте собі, своїм співробітникам і клієнтам душевний спокій. Хоча первинні витрати можуть бути високими, проте згодом це може зберегти немало ресурсів компанії!
Приміром, витрати на придбання і встановлення відеокамер окупаються вже з наступного місяця, коли отримані дані дозволяють проводити аналіз внутрішніх процесів і оптимізувати їх. Крім того, ті ж відеокамери можуть не лише попереджати про злом, але й виявляти недобросовісних співробітників, що крадуть продукцію компанії або псують цінне устаткування. Також встановлення відеокамер дозволяє отримати контроль над дотриманням техніки безпеки й тим самим знизити ризик нещасних випадків на виробництві.
Система безпеки може бути доповнена віконними та дверними датчиками. Вони здатні попередити про будь-яку підозрілу активність. Подібні датчики можна налаштувати так, що при їх спрацьовуванні починається відеозапис, а на підключений пристрій (наприклад, смартфон або ноутбук співробітника безпеки) відразу поступає відповідне повідомлення. Це відмінний спосіб захистити периметр й не дати злочинцям ні шансу!
Датчики розбиття скла можна встановити і в приватній системі безпеки, і на території виробничого підприємства або комерційного об’єкту. Коли датчик уловлює звук, який видає скло в результаті розбиття, він надсилає тривожний сигнал на пульт охорони або задіює світлову та звукову сигналізацію. З подібною системою безпеки можна отримати стовідсотковий контроль!