>
Для чого потрібне встановлення та модернізація системи безпеки

Для чого потрібне встановлення та модернізація системи безпеки

Розмірковуєте про те, чи треба модернізувати систему безпеки на підприємстві? Ось декілька фактів, які дозволять прийняти правильне рішення.

За даними Міністерства внутрішніх справ України, про злом і пограбування повідомляється кожні 47 секунд (при цьому 16% пограбувань здійснюються із застосуванням насильства, і тільки 29% викраденого майна повертаються власникові). Про пожежу у будинку повідомляється приблизно кожні 35 секунд, і більше третини усіх смертей в результаті цієї надзвичайної події (як від вогню, так і через чадний газ) відбуваються на території, де були відсутні або з різних причин не працювали димові датчики.

встановлення та модернізація системи безпекиБлизько 75% зареєстрованих крадіжок із зломом відбуваються, коли на території не було власників або постів охорони, а більшість грабіжників проникають у будівлю через вхідні двері, задні двері та вікна першого поверху.

В той же час забезпечити безпеку території не так вже й складно – досить застосувати ряд технологічних рішень, а також при необхідності встановити пости охорони. Інвестуючи у безпеку, ви даруєте собі, своїм співробітникам і клієнтам душевний спокій. Хоча первинні витрати можуть бути високими, проте згодом це може зберегти немало ресурсів компанії!

Приміром, витрати на придбання і встановлення відеокамер окупаються вже з наступного місяця, коли отримані дані дозволяють проводити аналіз внутрішніх процесів і оптимізувати їх. Крім того, ті ж відеокамери можуть не лише попереджати про злом, але й виявляти недобросовісних співробітників, що крадуть продукцію компанії або псують цінне устаткування. Також встановлення відеокамер дозволяє отримати контроль над дотриманням техніки безпеки й тим самим знизити ризик нещасних випадків на виробництві.

Система безпеки може бути доповнена віконними та дверними датчиками. Вони здатні попередити про будь-яку підозрілу активність. Подібні датчики можна налаштувати так, що при їх спрацьовуванні починається відеозапис, а на підключений пристрій (наприклад, смартфон або ноутбук співробітника безпеки) відразу поступає відповідне повідомлення. Це відмінний спосіб захистити периметр й не дати злочинцям ні шансу!

Датчики розбиття скла можна встановити і в приватній системі безпеки, і на території виробничого підприємства або комерційного об’єкту. Коли датчик уловлює звук, який видає скло в результаті розбиття, він надсилає тривожний сигнал на пульт охорони або задіює світлову та звукову сигналізацію. З подібною системою безпеки можна отримати стовідсотковий контроль!

Уверх