>
Для чого потрібні автоматизовані системи безпеки

Для чого потрібні автоматизовані системи безпеки

Системи безпеки стали справжнім порятунком. Тепер вони доступніші й простіші в установці, ніж будь-коли раніше. За допомогою розумних технологій можна узабезпечити будинок, квартиру, гараж, офісний простір, склад і навіть велике промислове підприємство!

Для кожного об’єкту потрібні свої пристрої для забезпечення безпеки – такий підхід дозволяє зробити життя простіше і безпечніше.

За допомогою автоматизованих систем і розумних технологій можна контролювати практично все – від невеликої кімнати до величезної території з множиною будівель й інших об’єктів.

Розумне освітлення

Напевно, один із самий перших пунктів, на які слід звернути увагу. За статистикою, більшість злочинів відбуваються в погано освітлених зонах. Можна встановити автоматичне включення і виключення, настроїти його на відповідну яскравість, встановити таймери, поки вас немає на місці.

Розумні замки

Дізнайтеся, хто стукається у ваші двері, за допомогою прямої трансляції на свій телефон або будь-який інший пристрій. Відкрийте двері для гостей видалено або замкніть їх, якщо це стороння людина. Система управління контролем доступу, інакше відома як СКУД, часто встановлюється на прохідних підприємств і державних установ, відмінно показує вона себе і у випадку з приватним будинком або квартирою.

Інтелектуальні замки можуть бути різними й відкривати двері після введення циферного коду або магнітної картки. Це додаткова безпека на об’єкті, яка до того ж забезпечує не менш важливу зручність.

Детектори чадного газу і диму

Ви можете інтегрувати у свою систему безпеки детектори диму і чадного газу, щоб автоматично активувати сигналізацію при виявленні підвищеного рівня окислу вуглецю або диму. У критичній ситуації це може врятувати життя!

Проблему можна не помічати до самого останнього моменту – чадний газ підступний і практично не відчувається. Датчики ж швидко зареєструють підвищення небезпечного рівня й піднімуть тривогу.

Датчики відкриття дверей і вікон

Це вже давно стандартний функціонал систем безпеки. Датчики негайно повідомлять вас, чи відкриті двері. Вони легко поєднуються з будь-якою сучасною системою безпеки, можуть попереджати як власника об’єкту, так і охоронну компанію у разі порушення безпеки.

Зв’язок між пристроями

Мабуть, найголовніша перевага сучасної системи безпеки, що дозволяє підключити усі пристрої та датчики в одну мережу. Усі ваші пристрої – телефон, ноутбук, система контролю і управління доступом на прохідній, відеокамери по периметру – зможуть спілкуватися один з одним, створюючи безшовну взаємозв’язану комунікаційну мережу, що миттєво інформує про критичну ситуацію.

Цікаво? Тоді телефонуйте в “ТОР Безпека” і дізнайтеся, як усе це можна впровадити на практиці!

Уверх