>
Для чого ресторану охорона

Для чого ресторану охорона

Будь-якому закладу важливо завоювати довіру клієнтів. Але якщо в одному випадку цього можна досягти вигідними цінами та сервісом, то в іншому ситуація вимагає ретельного опрацювання безпеки клієнтів і персоналу. Саме до таких об’єктів і відносяться ресторани.

Безумовно, смачні страви і знижки постійним клієнтам – це важливо, проте спокійна і приємна атмосфера не менш важлива, а в деяких випадках виходить навіть на перший план. Наприклад, коли гість ресторану – відома особа, яка не хоче до себе зайвої уваги від випадкових перехожих.

Уявіть ще одну ситуацію. Під час обіду ви повісили піджак на спинку стільця і раптом виявили, що з його кишені зник телефон. Повідомивши про крадіжку співробітникам ресторану, ви отримуєте відповідь на зразок «Ми не несемо відповідальності за крадіжку, втрату або ушкодження особистих речей клієнтів». Дня нормального ресторану такий підхід недопустимий, а тому єдино правильним рішенням стає забезпечення безпеки на усій території закладу – і впоратися з цим може фізична охорона.

Як зробити ресторан безпечним

Дивно, але безпека – це область, в якій багато ресторанів борються і програють. Багато власників бізнесу навіть не усвідомлюють, що захист відвідувачів також є частиною послуги, яку вони повинні пропонувати.

Щоб забезпечити безпеку ресторану, слід звернути увагу на наступні моменти:

  • Контроль на вході в ресторан. Будь-який заклад має право відмовити в обслуговуванні, й нічого дискримінаційного тут немає. Наприклад, може бути перевірка дрес-коду, колюче-ріжучих предметів і небезпечних речовин. Ресторан має право не пускати на свою територію тих, хто може завадити іншим клієнтам. Така практика часто використовується в Європі та США і вважається нормальною.
  • Контроль всередині. Відсіявши небезпечних клієнтів на вході, ви вирішите лише частину питань безпеки. Може бути так, що конфлікт станеться між допущеними гостями закладу. Наприклад, внаслідок вживання ними надмірної кількості алкоголю або на тлі ділових переговорів за бізнес-ланчем. Охоронець повинен контролювати ситуацію усередині ресторану і при необхідності вирішити її.
  • Контроль на літньому майданчику. Багато закладів мають відкриту терасу, і ця територія потребує підвищеної уваги охоронців. Гості знаходяться поза стінами, і їх ніхто не повинен турбувати.

Плюс до того, територія ресторану має бути правильно організована. Столи повинні знаходитися на певній відстані один від одного. Це необхідний захід безпеки, оскільки клієнти почувають себе комфортніше, якщо в ресторані дотримується дистанція між гостями.

Гарна стратегія – коли безпекою ресторану займається спеціальна структура, співробітники якої розбираються в питанні, а не вимушені вирішувати все, являючись звичайними адміністраторами.

Уверх