>
Головні плюси гібридної стратегії безпеки

Головні плюси гібридної стратегії безпеки

Безпеки мало не буває. Зазвичай її забезпечують або охоронці, або сигналізація та камери відеоспостереження, однак існує й гібридна стратегія безпеки, що об’єднує обидва ці принципи.

Гібридна стратегія безпекиМаксимальне забезпечення безпеки – це можливість вчасно виявити правопорушення чи небезпечну ситуацію та направити туди персонал для її вирішення. Тобто тут задіяно і віддалений моніторинг, і фізичну охорону.

Гібридна стратегія безпеки може включати присутність співробітників безпеки на прохідній, транспортному в’їзді, патрулювання внутрішньої території, встановлення системи контролю керування доступом, датчики сигналізації, камери відеоспостереження, у тому числі з нічним підсвічуванням, встановлення датчиків відкриття дверей, вікон, витоку газу, виявлення диму та інші системи контролю та охорони.

Безумовно, це дорожче, ніж просто охорона на вході, проте найголовніший принцип тут – масштабування, що дозволяє підібрати оптимальне рішення як великої компанії, так і для невеличкого офісу чи магазину.

Гібридна стратегія безпеки має багато переваг. Поєднання охорони на місці з дистанційним спостереженням дозволяє як вчасно зреагувати на небезпечні ситуації, так і запобігти їх. Це найголовніше.

Гібридна стратегія безпеки – це справжній множник сили! За останнє десятиліття технологія віддаленого моніторингу досягла серйозних успіхів. Компанії можуть підключитися до системи відеоспостереження, проаналізувати свої ризики (найчастіше охоронець на вході не знає про них) та впровадити ефективніші рішення.

Ця технологія дозволяє фахівцям з безпеки одночасно бути практично скрізь. Поєднання технологій з фізичною охороною гарантує, що вся територія буде під цілодобовим контролем!

Спостерігаючи за камерами відеоспостереження, оператор може попереджати персонал про потенційно небезпечні ситуації, коригувати дії охоронців, які висунулися до місця події. Відеоспостереження дає можливість зрозуміти загальну картину (наприклад, куди саме поширилася пожежа або куди конкретно попрямував озброєний порушник) та допомогти евакуювати співробітників, якщо це необхідно, перш ніж ситуація стане надто небезпечною.

Уверх