>
Надійна охорона для підприємства

Надійна охорона для підприємства

У кожному місті працює багато підприємств, але сучасні умови конкуренції ставлять майно та конфіденційну інформацію бізнеса під загрозу. Тому подібні об’єкти вимагають пильного нагляду та захисту від злодіїв.

охорона для підприємстваГоловна мета охорони – захист територію від несанкціонованого проникнення сторонніх та протидія крадіжкам на самому об’єкті.

Види технічних систем охорони

            Серед найбільш поширених технічних засобів існують:

  • сигналізація;
  • відеоспостереження;
  • GPS-моніторинг;
  • протипожежна сигналізація;
  • контроль доступу.

Іноді технічної частини буває достатньо, але об’єкт має велику площу: на його території розташовані склади, цехи, виробничі споруди та офісні приміщення. Тому такий об’єм потребує також і фізичної охорони.

Типи фізичної охорони на підприємстві

Залежно від особливостей підприємства існують різні види охоронних заходів:

  • Проста: періодичні обходи території без використання технічних засобів.
  • Ускладнена: виділяють приміщення під пульт спостереження, в окремих випадках задіюються службові собаки.
  • Комбінована: окрім озброєної групи охоронців, територія оснащується пультом спостереження, КПП, датчиками руху по периметру, системою відеоспостереження, охоронно-пожежною сигналізацією, тривожною кнопкою і системою управління доступом.

Іноді встановлюють електромеханічні перешкоди на в’їзді і виїзді, стаціонарне огородження й додаткове освітлення, зміцнення приміщень, вбудоване обладнання для фіксації та розпізнавання номерів транспорту.

Узгодження заходів охорони

Усі деталі обговорюються з керівником підприємства або власником. Тут треба визначити режим пропуску персоналу та відвідувачів, перелік технічного оснащення (камери, датчики, контроль доступу, шлагбаум тощо), розташування постів, зони відповідальності та маршрут патрулювання охорони, а також дії охоронців при ЧС.

В обов’язки співробітників служби охорони входить захист об’єкта від правопорушень і загрози майну та викраденню секретної інформації, регулярний обхід території та усіх додаткових приміщень, перегляд камер відеоспостереження у відділі контролю та в екстрених випадках виклик групи швидкого реагування, а також фіксація порушень з боку персоналу та затримка й огляд підозрілих осіб, які незаконно проникли на об’єкт.

Охоронці слідкують за дотриманням пожежної безпеки, перевіряють транспортних засоби та вантажі на в’їзді та виїзді з території. За необхідності організовують супровід цінних вантажів під час перевезення, забезпечують охорону персоналу підприємства, а при надзвичайних ситуаціях допомагають організувати оперативну евакуацію присутніх з території.

Комплексні заходи дозволять надійно захистити бізнес, охоплюючи всі внутрішні та зовнішні загрози. Фізична охорона в поєднанні із сучасними технічними засобами – гарантія спокою власників підприємства!

Уверх