>
Нестандартні засоби безпеки

Нестандартні засоби безпеки

Вважається, що ефективна система безпеки складається з зовнішніх відеокамер, постів охорони й ряду датчиків – і цього цілком достатньо для відбиття будь-якої загрози. Це не так. Сучасна система безпеки має бути більш багатограннішою.

Так, хоча спостереження за периметром будинку має первинне значення, не менш важливо стежити і за його інтер’єром – подіями, які відбуваються на внутрішній території. Особливо актуально це у разі, якщо є проблеми з дотриманням техніки безпеки або крадійства продукції співробітниками. Проте є й нестандартні способи підвищення безпеки – про них і поговоримо.

Інтелектуальні дверні системи

Автоматичне відмикання дверей при наближенні співробітника з магнітним ключем або пристроєм, підключеним до мережі, позбавляє від необхідності встановлення поста охорони. Можна налаштувати потрібні групи користувачів: наприклад, простий співробітник, керівник відділу, директор і кожній дати певний рівень доступу – обмежений або розширений. При цьому сам факт відкриття дверей буде зафіксований системою зі збереженням усіх даних (час, ідентифікатор користувача), що дозволить співробітникам безпеки завжди бути в курсі того, що відбувається.

Світлова автоматизація

Використовуючи світлову автоматику, можна зробити так, що підприємство ніколи не виглядатиме безлюдним. Ця функція особливо корисна вночі, а також у разі, коли на великій території лише один охоронець.

За допомогою запрограмованого включення і виключення світла в різних приміщеннях можна створити враження, що хтось знаходиться там, і проникати на територію небезпечно.

Моторизовані жалюзі

Відмінне технологічне доповнення системи безпеки! Як і світлова автоматизація, моторизовані жалюзі можна запрограмувати на відкривання і закривання у випадковий час, щоб створити видимість, що хтось тут є.

Також моторизовані жалюзі можна налаштувати так, що вечірньої пори вони автоматично закриваються, якщо співробітники підприємства забули це чомусь зробити, не дозволяючи потенційним злочинцям заглядати у вікна.

Додаткове посилення системи безпеки нестандартними засобами – це можливість підняти рівень захисту, усунути ризики, примушуючи злодіїв думати, що проникнення на територію виявиться занадто ризикованим.

Уверх