>
Навіщо підприємству потрібна охорона

Навіщо підприємству потрібна охорона

Необхідність охорони може виникнути у багатьох випадках. Комерційні об’єкти часто привертають увагу зловмисників: наявністю цінних ресурсів, фінансів та готової продукції. Вирішити ситуацію допоможуть професійні охоронці та технічні засоби контролю.

охоронаНайбільш ефективним вважається комплексний підхід до безпеки, що включає не тільки встановлення системи відеоспостереження, датчиків сигналізації та появу на об’єкті охоронців, а й попередній аналіз території та складання повноцінної стратегії безпеки.

Ризики існують не тільки для майна підприємства. Якщо у момент пограбування працівники компанії перебуватиму на місці, то, напевно, і вони стануть жертвами зловмисників. По-друге, це ще й репутаційні втрати – і їх наслідки набагато значніші.

Професійна охорона не допустить подібних ситуацій, а використовувати її можна і на приватних, і на комерційних об’єктах – складах, супермаркетах, в офісах, торгово-розважальних центрах, в банках та на вокзалах. При цьому послуги охоронного агентства дають багато переваг: з’являється контроль у місцях, що слабко проглядаються, на пропускних пунктах, знижується ймовірність проникнення на територію зловмисників, обладнання перестає виходити з ладу, а продукція – розкрадатися.

Щоб ефективність охоронних заходів була по-справжньому високою, цей процес поділяють на кілька етапів:

  • дослідження – аналіз специфічних особливостей об’єкта;
  • планування – розробка загальної стратегії безпеки та рішень для конкретних зон;
  • впровадження – встановлення запланованих технічних засобів та патруль території.

Комплексний підхід гарантує високий рівень безпеки, дозволяє знизити ризики, а у разі небезпечної події – вчасно зреагувати чи швидко усунути наслідки.

Основою підвищення безпеки на об’єкті вважаються спеціально навчені спеціалісти – охоронці. Незважаючи на наявність відеокамер, датчиків, сигналізацій та інших технічних засобів, саме вони реагують на небезпеку – можуть діяти, а не просто фіксувати порушення.

Обов’язки охоронця можуть бути різними: контроль на вході, перевірка документів, обхід території, виявлення та затримання злочинців, а у разі потреби – виклик допомоги (поліції, служб порятунку, швидкої допомоги тощо). А завдяки тому, що фізична охорона може масштабуватися, і можна найняти як одного фахівця, так і десяток, з’являється можливість убезпечити об’єкт будь-якого масштабу!

Уверх