>
Нові тенденції в безпеці - технології і не тільки

Нові тенденції в безпеці – технології і не тільки

Технологічні інновації несуть багато переваг для безпеки. І якщо раніше, ще якихось п’ять-десять років тому вся безпека була на плечах охоронців, то сьогодні принципи охорони кардинально змінилися.

тенденції в безпеціПереваги впровадження технологій, зокрема кодові двері, онлайн-контроль і хмарне зберігання даних з відеокамер, незаперечні. Вони значно посилюють безпеку компанії.
Багато в чому безпека стає трендом. По суті, компаніям потрібно або впроваджувати такі інновації, або вмирати. Ви не можете дозволити собі залишатися осторонь, коли ваші конкуренти гарантують клієнтам таку високу безпеку. Це перевага. Однак при впровадженні кожної нової технології необхідна оцінка ризиків.

Управління ризиками

Нову технологію завжди потрібно розглядати з погляду управління ризиками. Завдання тут полягає в тому, щоб зрозуміти, які ризики не впровадження нової технології, а також які наслідки її впровадження. Наприклад, хоча нові технології значно спрощують контроль території, проте повна відмова від охоронців, які здійснюють обхід і перебувають на прохідній, може бути проблемною.

І тут стає явною ще одна тенденція: створення відділу управління ризиками у сфері безпеки. Сьогодні недостатньо просто найняти охоронців – необхідно розрахувати, скільки саме їх має бути, що саме вони мають робити і як саме. Для кожного підприємства існують свої особливості забезпечення безпеки. Цими питаннями і займається відділ управління ризиками.
Не існує однієї універсальної стратегії безпеки: наприклад, два охоронці на прохідній, сім відеокамер на внутрішній території та дві на парковці. У кожному випадку всі дії, пристрої, датчики і принципи безпеки підбираються і розраховуються індивідуально.

Заміна охоронців відеокамерами, сигналізаціями і датчиками руху може бути дуже вигідною. Техніці не потрібно платити – тут просто потрібна початкова інвестиція. Технологічні рішення роблять компанію сучасною, піднімають її імідж і демонструють, що тут до питань безпеки співробітників і клієнтів ставляться з великою увагою.

І хоча датчики не можуть замінити охоронців, а відеокамери просто фіксують порушення безпеки, але не реагують на них, саме фіксування злочину і подальша ідентифікація порушника стають тим самим фактором, що здатен запобігти майбутнім інцидентам!

Уверх