>
Охорона для бізнес-центру (завдання та функції)

Охорона для бізнес-центру (завдання та функції)

Сучасний бізнес-центр – це об’єкт, де розташовуються офіси та торгові точки, кафе та розважальні заклади, на його території може розташовуватися парковка та рекреаційна зона. Тут щодня знаходяться тисячі працівників та відвідувачів, укладаються контракти та підписуються багатомільйонні договори – такий потік збільшує небезпеку, а тому має бути налагоджена відповідна охорона.

Бізнес-центр має бути зручним і розташовуватись у правильному місці, але, крім цього, він має бути безпечним. Грамотна охорона забезпечить роботу об’єкта та захист від будь-яких інцидентів!

Дії злочинців можуть завдати серйозної шкоди, причому не лише матеріальної, але й іміджевої. Найчастіше приміщення бізнес-центру оснащені дорогою технікою (комп’ютери, сервери та інше обладнання), а тому вся внутрішня територія бізнес-центру має бути під повним контролем охорони.

Функції служби охорони

Охорона для бізнес-центруПрофесійна охорона вирішує одразу кілька завдань:

  • запобігання нелегальному доступу на територію;
  • недопущення крадіжки майна та комерційних даних, псування матеріальних цінностей;
  • контроль правил безпеки;
  • допомога у разі надзвичайних подій.

Охорона офісного центру – це не просто контроль на вході. Фахівці служби безпеки здійснюють регулярний обхід території. Додатково охорона бізнес-центру може бути доповнена системою відеоспостереження та пультом охорони з тривожною кнопкою (при натисканні виїжджає група швидкого реагування), пожежною та охоронною сигналізацією, сучасними інструментами контролю пропуску: турнікетами, магнітними та кодовими замками, біометричними ключами.

Охоронці можуть здійснювати контроль відвідувачів, за необхідності обмежувати доступ на територію підозрілим особам, охороняти парковку, супроводжувати співробітників з цінними документами.

В забезпеченні охорони бізнес-центру головне – правильно оцінити всі ризики та вжити необхідних заходів щодо їх запобігання. Професійні охоронці дозволять знайти вразливі місця, оцінити особливості інфраструктури з погляду безпеки та розробити по-справжньому ефективну стратегію захисту, яка б не створювала незручностей для працівників та відвідувачів.

Уверх