>
Охорона державних об'єктів – справа відповідальна

Охорона державних об’єктів – справа відповідальна

Для захисту державних об’єктів мають бути задіяні усі можливі засоби безпеки – не лише охоронці на вході, але й технічні фахівці з безпеки: інженери та техніки, які досліджують, проектують, розробляють, встановлюють й оновлюють технічне устаткування.

Подібним обладнанням стають системи контролю управління доступом, IP-домофонія з двостороннім зв’язком, відеоспостереження, шлагбауми та турнікети, пропускні пункти з металошукачами, датчики руху, відкриття дверей і вікон, розбиття скла, витоку газу, датчики виявлення вогню, диму й інше спеціалізоване устаткування. Воно повинне працювати безвідмовно й потребує професійного контролю!

Охрана государственных объектов
Security Guard Listens To Earpiece, Back of Jacket Showing

Охоронці контролюють доступ в закриті зони, перевіряючи відвідувачів, їх рівень доступу, речі, що проносяться і виносяться, патрулюючи внутрішню територію й контролюючи порядок.

Під час проведення масових заходів (пресконференції, наради різного рівня) співробітники безпеки стежать за порядком і не допускають на територію неавторизованих осіб та осіб з недостатнім рівнем доступу.

Багато в чому охорона державних об’єктів – це комплексні рішення, спрямовані і на фізичну безпеку приміщень і співробітників, що знаходяться там, і на безпеку периметра і внутрішніх мереж. Також охорона державних об’єктів має на увазі організацію електронних і механічних систем безпеки для захисту об’єктів і персоналу від шпигунства, терористичних атак, злому внутрішньої мережі й інших загроз. Тобто, окрім самих охоронців, тут задіяні висококваліфіковані інженери та технічні фахівці з безпеки, які обслуговують, а при виході з ладу ремонтують устаткування (камери відеоспостереження, датчики, елементи системи контролю і управління доступом, кодові замки й інші пристрої).

Технічні фахівці служби безпеки проводять ремонтно-профілактичні роботи, тестують ефективність впроваджуваних технічних систем безпеки, займаються ремонтом технічного устаткування системи безпеки, що вийшло з ладу. Тут необхідно враховувати усі ризики, адже від безперебійної роботи державних об’єктів залежить уся країна! Ось чому охороняти об’єкти державного рівня повинні професіонали – півзаходи тут не працюють!

Уверх