>
Охорона для бізнесу

Охорона для бізнесу

Охорона бізнесу – це вже давно не примха багачів, а необхідність XXI століття. Безпека співробітників, інтелектуальної власності та матеріальних цінностей – пріоритет для будь-якого підприємця!

В умовах жорсткої конкуренції власники й керівники підприємств прибігають до особистої охорони, щоб зберегти майно й поліпшити позиції на ринку.

Охорона бізнесу – це комплекс заходів для забезпечення безпеки співробітників і відвідувачів компанії, а також захист матеріальних цінностей.

Такий вид охорони включає наступні аспекти:

  • моніторинг і відвертання небезпечних ситуацій;
  • недопущення небажаних контактів;
  • встановлення охоронних систем і тривожних кнопок;
  • забезпечення пропускного режиму, перевірка підозрілих осіб.

Щоб забезпечити високий рівень безпеки, на підприємстві встановлюється система відеоспостереження, охоронної сигналізації із спеціальною «Тривожною кнопкою», а також системи контролю й управління доступом – СКУД. Організація контрольно-перепускного пункту при вході дозволяє контролювати час прибуття на роботу співробітників, фіксувати пропуски й відвідування підприємства третіми особами, а також не допускати на об’єкт небажаних осіб.

Системи підключаються до центрального пульта управління, який отримує усю необхідну інформацію з об’єкту, що охороняється. Якщо на об’єкті помічені зловмисники, на пульт поступає сигнал, і оператор направляє групу швидкого реагування для припинення злому або інших протиправних дій.

Постійне перебування охоронців на підприємстві дозволяє підтримувати дисципліну співробітників й обмежити доступ в приміщення стороннім. Спеціально розроблений план заходів регулює роботу охоронців й створює порядок дій у разі нештатних подій. Охоронці не дозволять співробітникам потрапити в приміщення, якщо у них немає доступу, а підозрілим особам пробратися на територію підприємства. Це знижує будь-які втрати у бізнесі.

Сучасні системи безпеки вважаються ефективними та надійними, але поступаються особистій присутності охоронця на об’єкті. Людина може швидко приймати нестандартні рішення, відволікати увагу зловмисників і запобігати їх незаконним діям ще до того, як сигнал поступить на центральну панель управління. Тому тільки комплексний підхід й одночасне використання різних видів охорони дозволить добитися найкращого ефекту.

Уверх