>
Охорона для особливих подій

Охорона для особливих подій

Будь-які громадські збори та заходи, де задіяна велика кількість учасників і гостей, вимагають уваги до безпеки.

Охорона для масових заходівУ світлі зростаючої загрози тероризму та злочинної діяльності можуть постраждати як прості глядачі, так і організатори заходу, а тому, щоб унеможливити або принаймні знизити подібний ризик, необхідно продумати всі дії, врахувати всі наслідки та розробити ефективний план протидії загрозам.

При чому стосується це і великих державних заходів (наприклад, день міста), і невеликих приватних заходів – концертів, фестивалів, спортивних і культурних подій.

Повна оцінка загроз і ризиків

Команда професійно підготовлених експертів з безпеки повинна оцінити ситуацію, визначити ризики та надати індивідуальні рішення у сфері безпеки. Це можуть бути найрізноманітніші дії.

Контроль доступу

Зазвичай заходи відбуваються з великою кількістю відвідувачів, гостей і допоміжного персоналу. Злочинці можуть спробувати проникнути в адміністративну зону та завдати непоправної матеріальної та моральної шкоди, зіпсувавши всі старання організаторів.

Професійні охоронці навчені виявляти такі загрози і не допускати подібних ситуацій.

Швидке реагування

У разі надзвичайної ситуації гості та персонал мають бути евакуйовані найефективнішим способом, щоб запобігти отриманню травм. Експерти оцінять вразливі місця заходу й створять протоколи реагування на надзвичайні ситуації (на кожну конкретну загрозу – свій план реагування), щоб скоротити потенційний збиток.

Стримування натовпу

Буває так, що захід виходить з-під контролю. Ви маєте бути готові впоратися з такими проблемами, які б непередбачувані ситуації не виникли. Усе це може завдати шкоди вашій професійній репутації, а тому таких ризиків слід уникати та вживати чітких заходів щодо відновлення контролю – за допомогою професійної охорони.

Співробітники професійного агентства безпеки “Tor Safety” знайдуть правильний підхід, визначать оптимальну стратегію безпеки й підготують ваш персонал до ефективного кризового управління!

Будьте на крок попереду!

Уверх