>
Плюси неозброєної охорони

Плюси неозброєної охорони

Вважається, що охоронець з пістолетом та мікрофоном за вухом – найкращий варіант захисту, однак у більшості випадків це не так. Більше того, ця картинка взагалі не має жодного стосунку до реальності.

Плюси неозброєної охорониЦе помилка, яка ґрунтується на фільмах, а не на реальній ситуації, реальних вимогах та способах забезпечення безпеки. Власники бізнесу та керуючі нерухомістю віддають перевагу беззбройним охоронцям замість озброєних. І ось чому.

Видима присутність – найкращий стримуючий фактор. Сам факт присутності охоронців на об’єкті вже сам собою стає відмінним стримуючим фактором. Тут не важливо, яким арсеналом вони користуються – шокерами, кийками, балончиками зі сльозогінним газом, травматичною чи вогнепальною зброєю. Помітні кроки з забезпечення безпеки вже є ефективним засобом стримування злочинності – з вогнепальною зброєю або без неї.

Але є тут і низка інших аргументів, не менш важливих.

Зменшена відповідальність

Наймаючи неозброєних охоронців, замовник знижує свою відповідальність. Звичайно ж, професійні бодігарди мають ліцензію на носіння зброї, мають право застосовувати її, якщо ситуація цього вимагає, проте у разі смертельного результату може постраждати імідж компанії. У більшості випадків існують нелетальні методи знешкодження злочинців – і краще використовувати саме їх.

Зменшення витрат на послуги охорони

Послуги неозброєного охоронця коштують значно дешевше. Беззбройний тут не означає некваліфікований, проте за право застосування зброї такий фахівець має платити – придбати ліцензію, пройти навчання поводженню зі зброєю. Все це призводить до підвищення вартості послуг. При цьому всі інші навички, які потрібні для роботи, нічим не відрізняються.

Присутність – це захист. Будь-який охоронець, хоч із пістолетом, хоч із палицею, відлякує злочинців одним своїм виглядом. Він патрулює периметр об’єкта, охороняє вхід, стежить за безпекою.

Наймаючи навчених неозброєних охоронців, ви отримуєте відмінні результати без особливого клопоту. Ви зможете запобігти багатьом злочинам, стримати потенційних злочинців, які шукають легкий видобуток, при цьому не переплачуватимете за утримання зброї та не переживатимете за можливі інциденти з її застосуванням.

Уверх