>
Охорона для складських територій

Охорона для складських територій

Склад – це окрема територія певного промислового або торгового об’єкту. Він має велику площу і призначений для зберігання матеріальних цінностей, а тому потребує охорони.

Охорона для складських територійТе, що знаходиться на складі, може викликати незаконний інтерес до об’єкту у крадіїв та нечесних робітників компанії. Ситуація ускладнюється необхідністю постійного доступу до приміщення великої кількості людей, які працюють тут, швидким переміщенням продукції та присутністю сторонніх (наприклад, покупців).

Без пильного контролю за ситуацією та усіма переміщеннями власник ризикує понести масштабні збитки, адже знайти винного буде вкрай важко. Тут необхідна якісна охорона складських приміщень, тобто – послуги з охорони складу.

З чого складається охорона складів

Безпека по периметру території. Найбільш простий, надійний і доступний за вартістю спосіб – збудувати навкруги території високий паркан та встановити відеокамери й датчики руху.

Патрулювання складської території. Для 100% гарантії безпеки технічні засоби варто поєднувати з фізичною охороною. Камери можуть вийти зі строю у будь-який момент, а спеціально навчені люди зможуть контролювати територію та присутніх на ній і запобігти вчиненню злочину кимось з персоналу.

Контроль та облік матеріальних цінностей. На КПП охоронці здійснюють ряд заходів:

  • оглядають всі транспортні засоби, які в’їжджають та виїжджають зі складської території;
  • фіксують накладні на доставлену продукцію, або ту, що вивозиться зі складу, перевіряють стан вантажу та кількість товару із зазначеним у документації;
  • проводять огляд кожного співробітника і сторонніх людей, якщо виникла підозра вчинення протиправної дії.

Для цього КПП обладнані необхідними засобами (металодетектори, дзеркала, вантажні ваги тощо). Також на КПП мають чергувати охоронці двох статей, щоб особисто оглядати жінок і окремо чоловіків.

Охорона додаткових приміщень. Охоронці беруть під контроль приміщення на території складу: паркінг, ангари, адміністративні приміщення, майданчики зберігання ПММ і т. д. Також для перестраховки охоронці ставлять загальну територію під сигналізацію, виконуючи наступні дії:

  • разом з відповідальним робітником перевіряють всі вікна й двері на закриття;
  • перевіряють наявність секреток та їх цілісність;
  • ставлять склад під сигналізацію.

Охоронці можуть виконувати й інші заходи – вони залежать від конкретного виду об’єкта, його розташування, кількості присутніх осіб та інших факторів. При заключенні договору дії охорони прописується в інструкції.

Уверх