>
Особиста охорона для безпеки та спокою

Особиста охорона для безпеки та спокою

Особиста охорона потрібна для підвищення рівня власної безпеки. Це не привілей знаменитостей чи мільйонерів, а послуга, яка може згодитися кожному: відрядження в незнайоме місто, складні перемовини з конкурентами, охорона у зв’язку з загрозами або під час перебування в місцях великого скупчення людей.

Охоронці можуть забезпечувати безпеку всього на декілька годин, цілий день або будь-який інший потрібний проміжок часу. Часто охоронці працюють цілодобово, супроводжують під час подорожей по території країни або за кордоном. Найчастіше охоронцями працюють чоловіки, які пройшли спеціальну підготовку, працювали в міліції або армії. Більшість з них має водійські права й може самостійно доставити клієнта з точки А в точку Б.

Охоронець має бути в хорошій фізичній формі, мати швидку реакцію й аналітичне мислення, щоб вчасно визначити небезпечну ситуацію. Охоронець повинен блискавично пристосовується до нових умов і швидко приймати рішення. Він працює в команді, тому вміє взаємодіяти з людьми, виконує вказівки керівництва, розпізнає небезпеку й приймає зважені рішення.

Що повинен робити охоронець

Особиста охорона для безпеки та спокоюОхоронці не лише реагують на небезпеку, але і вміють вчасно розпізнати її й не допустити розвитку конфлікту. Вони вміють надавати першу допомогу, а іноді стають хорошими співрозмовниками й допомагають замовникові зберегти самовладання. Охоронці – це одночасно і психологи, які можуть визначити людей, що готуються до нападу.

До основних обов’язків охоронця входять:

  • вибір безпечного маршруту для переміщення;
  • перевірка об’єктів, які відвідує клієнт;
  • моніторинг людей, з якими взаємодіє клієнт: знайомі, партнери, сторонні;
  • обмеження доступу небажаних осіб до клієнта;
  • супровід і своєчасний захист;
  • уникнення і блокування місць, де може виникнути ситуація, небезпечна для життя клієнта.

Особиста охорона прибуває на місце ще до появи там клієнта, оглядає й аналізує, виявляє небезпечні місця, перевіряє входи та виходи.

Особисту охорону може забезпечувати відразу кілька чоловік: кожен з них виконує своє завдання: один стежить за натовпом, другим контролює переміщення, а третій знаходиться біля клієнта і в будь-який момент готовий захистити його, закрити від небезпеки. Ось чому, користуючись послугами особистої охорони, ви інвестуєте у власну безпеку! Що може бути важливішим!

Уверх