>
Для чого потрібне відеоспостереження на виробництві

Для чого потрібне відеоспостереження на виробництві

Є багато областей, де відеоспостереження може зіграти цінну роль: від автостоянки до прохідної, від входу в офіс до складального цеху. Вивантаження сировини, зберігання небезпечного вантажу, робота устаткування і зони, відкриті тільки для уповноваженого персоналу – усе це потребує контролю, і відеоспостереження вирішує це питання краще всього!

В цілому переваги відеоспостереження для виробництва полягають у безпеці бізнесу, устаткування, продукції і співробітників. Моніторинг виробничого процесу дозволяє проаналізувати те, що відбувається, й  оптимізувати бізнес-процеси.

Безпека має первинне значення для будь-якого бізнесу, у тому числі й для виробничого підприємства, де машини і устаткування, сировина і готова продукція мають значну цінність. Захист периметра, що попереджає службу безпеки про зломи, вторгнення і підозрілу поведінку співробітників, є обов’язковою умовою для захисту бізнесу.

Зачем нужно видеонаблюдение на производствеЗа своєю природою виробничі підприємства мають постійний потік авторизованих осіб – співробітників цехів, постачальників ресурсів, складського персоналу, а також осіб, що не є співробітниками, але відвідують ці об’єкти – партнерів по бізнесу, покупців. Тому ефективний контроль доступу до автостоянки, прохідної і вантажного в’їзду має життєвоважливе значення. Крім того, навіть серед самих співробітників деяким буде дозволено входити в певні зони, а деяким – ні. Усе це треба контролювати.

Встановлення відеоспостереження на заводі забезпечить безпеку майна і життя співробітників. За допомогою відеокамер можна звести до мінімуму вірогідність нещасних випадків на робочому місці – вони часто трапляються на виробництві, де не стежать за дотриманням техніки безпеки. Враховуючи складнощі виробництва, такі інциденти можуть бути особливо серйозними на промислових об’єктах, сталеливарних цехах і фабриках. Травми, пов’язані з роботою, також вимагають швидкого реагування.

Відеоспостереження дозволяє співробітникам безпеки бачити усе, що відбувається і приймати необхідні рішення. Відеоспостереження може понизити вартість нещасних випадків, коли відео з камер спостереження можна використовувати в розслідуванні подій і визначити, чи лежить відповідальність на працедавцеві або на працівнику. На кому б не лежала кінцева відповідальність, відео може дозволити організації вжити заходи, щоб цього більше не сталося.

Працедавець зацікавлений в першу чергу у відвертанні нещасних випадків і подій, і саме тут проявляється головна користь від встановлення камер відеоспостереження. Вони служать стримуючим чинником для злодіїв. Відеокамери, встановлені на виробничих об’єктах, можуть гарантувати, що співробітники дотримуються усіх відповідних інструкцій по охороні здоров’я і безпеки. Коли співробітники знають, що за ними спостерігають, правопорушень не буде! Вони дотримуватимуться правил і норм, що стосуються безпечних методів роботи.

По-друге, відеоспостереження може контролювати виробничий процес, а додаткові технології, такі як тепловізор, можуть виявити потенційні проблеми (наприклад, перегрівання устаткування) і зробити попереджуючі дії й не допустити виходу устаткування з ладу. Відеоаналітику також можна використовувати для вивчення потоків людей і продуктів на виробничому підприємстві, визначаючи області, де йде завищене використання матеріальних ресурсів.

Численні переваги відеоспостереження – видимі та невидимі – стали доступнішими. Величезна різноманітність видів камер і їх можливостей робить їх застосування по-справжньому актуальним!

Уверх