>
Особиста охорона – професійний підхід

Особиста охорона – професійний підхід

Безпека – понад усе, і найкращий спосіб підвищити її – це замовити послуги фізичної охорони. Існують різні сигналізації, датчики та інші технічні системи, проте вони ніколи не будуть такими ж ефективними, як людина. Тільки вона здатна діяти усвідомлено за ситуацією й миттєво приймати потрібні рішення.

Фізична охорона дозволяє запобігти будь-яким загрозам. Вона універсальна й може здійснюватись як на певній території, так і в дорозі. Наприклад, охоронець може супроводжувати клієнта, куди б той не попрямував: на ділові переговори, відпочинок чи прогулянку.

Завдання особистої охорони

Особиста охорона

Замовити послуги фізичної охорони можна для різних випадків:

  • розробка загальної безпекової стратегії;
  • охорона на певній території (вдома, на роботі, виїзній конференції);
  • супровід на ділових переговорах та інших поїздках.

Охоронець може перевіряти місця передбачуваних зустрічей, опрацьовувати ризики регулярних та нових шляхів прямування, запобігати небезпечним або небажаним контактам клієнта зі сторонніми або певною групою осіб, контролювати ситуацію в місці перебування клієнта, а в разі інцидентів – миттєво реагувати на зміни обстановки.

Професійні якості охоронця

Оскільки від рівня охорони безпосередньо залежить життя і здоров’я клієнта, важливо, щоб охоронець не просто мав хорошу фізичну підготовку та право на здійснення охоронної діяльності, але й мав низку певних якостей. Ця професія пов’язана зі значним ризиком й вимагає володіння набором певних рис характеру та навичок, а також особливого складу розуму. Це не лише володіння зброєю, а й навички рукопашного бою, медичні знання, уміння надати першу допомогу, знання правових норм та вміння користування технічними гаджетами, а також керування транспортом.

Серед особистісних якостей – інтуїція та аналітичний склад розуму (передбачення небезпеки, швидка оцінка ситуації для оптимального варіанта вирішення), самостійне прийняття рішень (повна відповідальність за свої дії та чітка орієнтація у критичній ситуації), швидка реакція (контроль навколишнього оточення та постійна боєздатність), сміливість (розвиток подій може бути непередбаченим, тому, охороняючи об’єкт, охоронець ризикує і собою), складання плану дій (охоронець зобов’язаний побудувати тактику з урахуванням способу життя клієнта, його індивідуальних звичок, оточення тощо), а також комунікативні навички (щоб оцінити ситуацію, часто потрібно спілкуватися з людьми).

Охоронець – це фахівець, який володіє навичками аналітики та психології, а також грамотний стратег та сильний боєць. Тільки така людина зможе забезпечити клієнту почуття абсолютної безпеки!

Уверх