>
Документальний супровід | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Документальний супровід

Документний супровід охоронного агентства «ТОР-Безпека»

Набрати охоронців, закупитися обладнанням і придумати назву – цього мало, щоб відкрити своє охоронне агентство. Для цього необхідна ліцензія, яку можна отримати в МВС, надавши туди ряд документів. При цьому організація повинна відповідати всім 20 пунктам, викладеним в постанові Кабінету міністерства України «Затвердження ліцензії про охоронну діяльність».

Агентство безпеки «ТОР» змогла отримати всі необхідні сертифікати і ліцензії для надання охоронних послуг. На сьогоднішній день «ТОР-Безпека» одна з кращих компаній в Києві, але щоб домогтися цього і отримати всі дозволи довелося дуже постаратися.

Охоронне агентство не так просто відкрити

З 2015 року отримання ліцензії на охоронну діяльність відбувається тільки після виконання всіх вимог викладених в ухвалі Постановою Кабміну №960 від 18.11.2015. Коротенько про основні вимоги:

  • Наявність фахівців, що надають охоронні послуги. У штаті агентства безпеки можуть працювати тільки фахівці, які отримали вищу освіту і які відпрацювали більше 3-х років за фахом у сфері юриспруденції, в ролі керівника охоронного агентства або на посаді офіцера в МВС, ДСО, СБУ і т.д.,
  • Сертифікована техніка. Всі пристрої використовуються компанією повинні бути сертифіковані відповідно до українського законодавства. У певних пунктах прописані вимоги до якості транспортних засобів, пульту управління, охоронних систем і т.д.
  • Особливі умови. Під кожен вид охоронних послуг (супровід вантажів, безпеку підприємств, приватна захист і т.д.) прописується ряд особливих умов, лише після виконання, яких можна отримати ліцензію.

Детальніше ознайомитися з вимогами можна в джерелі. Компанія, яка виконала всі умови, отримує ліцензію на надання послуг, але далеко не всім це вдається.

«ТОР» – все зроблено за законом

Агентство безпеки «ТОР» шанує закон, тому дотримується всіх вимог згідно з регламентом Українського законодавства. В якості підтвердження, компанія готова надати докази:

  • Сертифікати. Якість обладнання та кваліфікація співробітників підтверджується додатковими сертифікатами і особистими документами.
  • Ліцензії. Спектр послуг компанії дуже великий і під кожну з них є певні вимоги для отримання ліцензії, які були виконані в повному обсязі.

«ТОР-Безпека» працює за загальними правилами, але при цьому, компанія перевершує своїх конкурентів за всіма напрямами:

  • Фахівці. Охоронці проходять додатково навчання, з бойових мистецтв в приватній школі компанії.
  • Устаткування. Всі пристрої тестуються і налаштовуються професіоналами, через що шанс збою або несправності знижується практично до 0%.
  • Досвід. Агентство забезпечує безпеку з 2014 року, завдяки чому більш ефективно може провести аналіз ризиків, виявити «слабкі» місця і знайти оптимальні способи їх усунення.

Отримайте консультацію або відразу оформите замовлення, зателефонувавши по телефону.

«ТОР» – все зроблять на вищому рівні!

Уверх