>
Для чого потрібні системи відеоспостереження

Для чого потрібні системи відеоспостереження

Встановлення відеоспостереження – рятівний круг для багатьох підприємств, складів, виставкових залів, паркінгів, приватних будинків і квартир. Система відеоспостереження дозволяє спостерігати за всім, що відбувається на об’єкті або його межах – наприклад, на вході або прилеглій вулиці.

системи відеоспостереженняСистема відеоспостереження дає можливість своєчасно виявити наближення підозрілих осіб й підготуватися до цього, вчасно визначити надзвичайну подію та не допустити її розвитку, а також підтримувати порядок усередині об’єкту.

Встановлення систем відеоспостереження дозволяє аналізувати ситуацію й отримувати усі статистичні дані: хто прийшов або пішов, у скільки, коли сталися ті або інші події, як реагували охоронці на прохідній й багато що інше. Отримана інформація може бути використана не лише для усунення слабких точок у безпеці, але й для розвитку компанії та подальшого ухвалення кадрових рішень.

Наприклад, за допомогою сучасної системи відеоспостереження можна аналізувати працездатність співробітників, відмічати прогули або занадто довгі перекури. Нові цифрові протоколи можуть визначати автомобільні номери та обличчя людей, фіксуючи усі процеси. При цьому отримана інформація може зберігатися в архіві стільки часу, скільки треба, а доступ до неї може бути видаленим – по корпоративній внутрішній мережі або через «хмару».

Безумовно, сама по собі система відеоспостереження, якою б сучасною та функціональною вона не була, не зможе впіймати злодія й потребує наявності охоронців або тривожної кнопки, проте дозволить зафіксувати порушення. Камери відеоспостереження стануть вашими очима й вухами. Ви зможете відстежувати ситуацію на об’єкті, знаходячись у будь-якій точці світу!

Серед основних функцій сучасної системи відеоспостереження – контроль за діями персоналу та стримування правопорушень. Усі знають приказку «Довіряй, але перевіряй», проте не усі власники компаній слідують їй, і відеокамери стають відмінним способом перевірити, чи все в порядку на підприємстві.

За допомогою системи відеокамер можна спостерігати за виробничими процесами й діями конкретних працівників – дізнатися, що вони роблять, чи слідують встановленим правилам безпеки, як обходяться з довіреним устаткуванням й іншими ресурсами компанії, що відбувається при розвантаженні машини на складі, при прийманні товару або при спілкуванні з клієнтами.

Знаючи, що на об’єкті встановлені камери відеоспостереження, співробітники будуть більш дисциплінованими, а випадкові «гості» не ризикнуть здійснювати крадіжки або інші правопорушення.

Найефективніше система відеокамер працюватиме в комплексі з фізичною охороною. Устаткування фіксуватиме подію, а співробітник безпеки – приймати рішення.

Уверх