>
Правильна система безпеки для офісу

Правильна система безпеки для офісу

Безпека робітників – одне з головних завдань керівника будь-якоїкомпанії. Відноситься це і до великих міжнародних корпорацій, і до невеликих офісів на 5-10 людей. Навіть незначна на перший погляд загроза бізнес-процесам здатна призвести до тяжких наслідків і втрат іміджу.

Найголовніше тут – планування загроз. У більшості випадків великі компанії можуть дозволити собі випадкові витрати й залишитися на плаву, тоді як невеликі стартапи у разі непередбачених фінансових втрат (наприклад, заміна пошкодженого устаткування) можуть просто збанкрутіти й припинити своє існування.

система безпеки для офісуНа думку багатьох аналітиків, малий бізнес набагато привабливіший для грабіжників, оскільки він менш захищений, а тому проникнути на такий об’єкт простіше і безпечніше для злодіїв. Тоді як великі корпорації не жаліють грошей на монтаж систем безпеки (відеоспостереження, системи контролю і управління доступом, датчики відкриття дверей і розбиття вікон).

Представники малого бізнесу значно переоцінюють свої сили в стримуванні злочинів і сильно ризикують, відмовляючись від концепції комплексного захисту.  Нехтувати навіть найпростішою внутрішньою системою контролю доступу не слід – особливо, якщо у вас встановлене дороге устаткування або йде робота з секретною документацією.

Безумовно, на початковому етапі проектування і монтаж системи безпеки обійдеться досить дорого, проте це може узабезпечити компанію від ризиків і не допустити крадіжок, псування майна й інших неприємних наслідків правопорушень.

В першу чергу офісна система безпеки, якого б розміру не була компанія, має бути спрямована на захист робітників і цифрових даних. Тобто має бути організований контроль на вході та контроль внутрішньої мережі між усіма пристроями (комп’ютери, доступ до корпоративних даних).

Найголовніший принцип побудови ефективної системи безпеки – це масштабованість. Масштабовані системи контролю доступу ідеальні для маленької компанії, яка тільки починає свій шлях. Розвиваючись, компанія збільшуватиме свої потужності, і одного разу потрібно буде розширювати і систему безпеки: наприклад, збільшити число датчиків або відеокамер. Усе це повинно бути продумано, а система розрахована на подібні доповнення.

З таким підходом ви отримуєте ефективне рішення офісної безпеки, яке працюватиме при будь-яких змінах!

Уверх