>
Правильний підхід до охорони масових заходів

Правильний підхід до охорони масових заходів

Концерт, бізнес-форум, футбольний матч, День міста чи виступ політика – усе це масові заходи, які спричиняють безліч ризиків. Хуліганські витівки, поява п’яних, підозрілих та душевнохворих людей можуть зіпсувати свято, залишити негативні враження й навіть спричинити судові позови.

охорона масових заходівЗапрошення охоронної фірми – це мінімізація ризиків, запобігання терактам, відсутність бійок та кримінальних епізодів. У ряді випадків організатор заходу просто зобов’язаний співпрацювати з охоронною структурою – це норма законодавства. Професіонали захистять від зловмисників та не дозволять усе зіпсувати.

Величезна кількість людей може зацікавити терористів та «любителів гострих відчуттів». Не завжди поліція компетентна у цих питаннях, а присутність людей у ​​формі може викликати неприязнь та скутість серед учасників заходу. Та й не під кожен захід влада міста може виділити наряд, який мінімізує всі ризики. Набагато вигідніше запросити спеціалізовану службу із професійними охоронцями.

Навіщо на заході потрібні охоронці

Охорона масових заходів – це послуга, що складається з комплексу дій, спрямованих на безпеку гостей та учасників. Охоронці завчасно розробляють сценарій забезпечення безпеки, обстежують територію, узгоджують із організаторами перелік можливих ризиків та завдань.

Необхідно детально опрацювати дії у тій чи іншій ситуації. Іноді досить простого контролю квитків або запрошень на вході, іноді додатково повинні встановлюватися металошукачі, іноді проводити пошук заборонених предметів (наприклад, вибухівки або отруйних речовин).

Без штату підготовлених співробітників, які мають досвід та необхідну фізичну підготовку, забезпечити належний рівень безпеки неможливо. У їхньому арсеналі не лише спецзасоби та технічні засоби зв’язку та спостереження, а й кмітливість та інтуїція, що дозволяють виявити у натовпі небезпечну людину.

Презентабельна зовнішність та стильний костюм – це кіношний образ, який не має жодного відношення до реальності. Справжній спеціаліст служби безпеки малопомітний і нічим не вирізняється. Він спостерігає й нічим не видає себе і лише у разі небезпеки починає діяти. Він володіє рукопашним боєм, знає правила гасіння пожеж, знається на психології та вміє знаходити вихід із конфліктної ситуації без фізичного впливу.

Уверх