>
Професійна охорона необхідна будь-якому заходу

Професійна охорона необхідна будь-якому заходу

Якщо під час планування важливого заходу немає пункту про наймання спеціалістів служби безпеки, щось може піти не так. Це правило можна застосувати до будь-якої події – як корпоративної, так і комерційної.

охоронаБагато організаторів заходів відсувають послуги безпеки кудись у кінець списку, вважаючи, що розважання гостей більш важливе. Це не так. Найважливішою завжди є саме безпека.
Але чому наймання служби безпеки так важливо? Чи не достатньо буде просто перевіряти квитки чи запрошення на вході або ж просто звірятися зі списками? Тут є декілька причин, чому цього недостатньо.

Головні переваги професійних охоронців

Переваги найму фахівців служби безпеки криються в самому терміні “професійні”. Це не сторож, який у разі небезпеки зможе хіба що зафіксувати проблему у журналі.
Ось деякі з основних причин, чому варто найняти професійних охоронців:

  • робота фахівців розпочинається з аналізу об’єкта та виявлення його уразливостей;
  • такі фахівці систематично проходять навчання з реагування на надзвичайні ситуації;
  • присутність служби безпеки дозволяє співробітникам та клієнтам почуватися безпечніше;
  • наявність професійних охоронців покращує імідж компанії;
  • можливість запобігти злочинам, попередити їх, а не реагувати на їх факт та вирішувати наслідки.

Крім того, професійні охоронці – це не лише груба сила, якої бояться злочинці, але й психологічна дія. Навчений охоронець може керувати натовпом і контролювати його. Наприклад, коли потрібно провести злагоджену евакуацію та уникнути паніки.

Незалежно від того, чи є ваш захід внутрішньою подією в компанії (бізнес-форум, презентація продукції) чи комерційною (концерт, ярмарок), охорона допоможе запобігти злочинам. Присутність служби безпеки на заході допоможе вчасно помічати загрози та нейтралізувати їх ще до того, як вони нашкодять комусь. Ну і до того ж потенційні злочинці, які розуміють, що за ними стежать співробітники безпеки, найняті організатором події, з меншою ймовірністю зважаться на щось незаконне. Пояснюється усе просто: ніхто зі злочинців не схоче бути спійманим на гарячому.

Присутність співробітників служби безпеки на заході говорить людям, що місце знаходиться під контролем, і у злочинців немає жодного шансу щось утнути – вкрасти чи нашкодити комусь. Це значно підвищує безпеку події. І якщо трапиться щось погане, гості та учасники заходу отримають належну допомогу або ж взагалі не дізнаються про це, бо завдяки охороні нічого й не трапиться! З огляду на всі ці фактори, найняти фахівців професійного агентства безпеки буде дійсно правильним рішенням!

Уверх