>
Професійний охоронець – перевага для бізнесу

Професійний охоронець – перевага для бізнесу

Коли справа доходить до питань безпеки, власники бізнесу стикаються з багатьма проблемами. Відчуття недостатньої захищеності впливає як співробітників, так і на клієнтів компанії, а тому поряд із стратегією бізнесу паралельно має розроблятись і стратегія безпеки.

Забезпечення безпеки клієнтів, співробітників та майна компанії дозволяє займатися роботою, не відволікаючись на питання захисту. І хоча у сфері безпеки існує безліч технологій (датчики руху, відеоспостереження, кодові двері, система дистанційного контролю доступу), ніщо не може замінити присутність охоронця в уніформі. Найчастіше саме він стає тим фактором, завдяки якому приймається рішення про співпрацю з компанією. Якщо тут є професійні охоронці – то тут безпечно!

Охоронець в уніформі наочно демонструє увагу компанії до захисту своїх робітників та клієнтів та каже зловмисникам, що їм не варто намагатися вчиняти злочин на цій території.

3 основні переваги системи безпеки

охранник в униформеПрофесійна охорона – це не просто вирішення проблем з безпекою, а й переваги, від яких бізнес лише виграє:

  • візуальне стримування злочинності;
  • покращення взаємодії з клієнтами;
  • допомога при надзвичайному випадку.

Досить часто власники бізнесу дізнаються про злочин уже постфактум. На той час вже надто пізно бити на сполох, і втрачені цінності так і не вдається повернути або запобігти псуванню майна. І тут охоронець в уніформі може стати візуальним фактором стримування і лише однією своєю присутністю допомогти бізнесу.

Вигляд охоронця говорить злодіям, вандалам та іншим злочинцям, що за ними ведеться спостереження і що їм навряд чи зійде з рук їхній злочин. Це явний сигнал того, що керівництво компанії стежить за порядком, що дає співробітникам та клієнтам упевненість у тому, що вони у безпеці на вашій території.

Ще одна важлива перевага охоронців у формі в тому, що будь-якої миті до них можна звернутися за допомогою – банально навіть дізнатися, де вихід чи ліфт. Для багатьох клієнтів це додатковий сервіс. До того ж, окрім навчання безпеки, професійні охоронці проходять навчання методам невідкладної медичної допомоги, включаючи серцево-легеневу реанімацію, і в критичній ситуації можуть врятувати життя. Простий сторож навряд чи зможе надати таку допомогу.

Коли занадто багато людей знаходяться в одному місці одночасно, неминуче виникають проблеми безпеки. Охоронці в уніформі можуть підтримувати порядок, забезпечувати контроль натовпу, що покращить якість обслуговування. Послуги цих фахівців потрібні у сфері бізнесу та політики, охоронців потребують артисти та кіноактори, керівники компаній та банкіри. І чим більш відома людина, тим більше ризиків існує, і тим більша потреба в охороні.

Уверх