>
Послуги охорони для малого бізнесу

Послуги охорони для малого бізнесу

Найчастіше до послуг охорони вдаються великі підприємства з великим оборотом, кількома будівлями та власним виробництвом. Проте власникам малого бізнесу теж варто замислитись над захистом своїх матеріальних цінностей.

охорони для малого бізнесуНевеликі підприємства часто стають легкою здобиччю грабіжників, але не менш часто вони страждають і від недобросовісних робітників – виникають крадіжки майна або цінної інформації самими ж працівниками фірми.

«Довіряй, але перевіряй» – знаменита фраза, яку має пам’ятати кожен новоспечений бізнесмен. Не варто підозрювати всіх і кожного, але й тримати руку на пульсі подій також важливо. Насамперед потрібно з уважністю поставитися до набору робітників та їх контролю. Але щоб заощадити час, краще доручити це завдання професіоналам.

Перевірка кандидатів на посаду

Часто підприємці самостійно набирають персонал, довіряючи своєму вибору, а не рішенню досвідчених рекрутерів та фахівців служби безпеки, нехтують встановленням відеоспостереження, наймом охоронців та іншими заходами безпеки. Така недалекоглядність чи економія може спричинити куди більш серйозні втрати і призвести до банкрутства та краху компанії.

Іноді неприємності виявляються відразу. Проте існують настільки тонкі «фахівці», витівки яких можна не помічати роками й схаменутися, коли ситуація досягне критичної точки, а злочинець втече.

Навіщо потрібна охорона малого бізнесу

До переліку охоронних заходів для малого бізнесу входить аналіз уразливостей території, встановлення КПП (перевірки на вході та виході) та технічних засобів контролю (відеокамери, сигналізація, датчики), контроль діяльності персоналу на робочих місцях, патрулювання території, а також контроль та супровід під час проведення інкасацій.

Однак до послуг охорони малого бізнесу входить не тільки контроль зовнішніх загроз. Це також робота детективів, які перевіряють кандидатів, перш ніж вони будуть прийняті в штат фірми. Для співробітників на особливо відповідальну посаду (пов’язану з грошовими операціями або відповідальністю за матеріальні цінності) безпечники проведуть психологічне тестування, структуроване інтерв’ю, перевірку за колишнім місцем роботи, кредитної історії, зберуть усі необхідні дані та складуть рекомендації для HR-рекрутера щодо прийому на роботу.

Подібна перевірка кандидатів стане в нагоді і підприємствам, де вже функціонує своя охоронна служба, і тим, де охоронців немає. Часто завантаженість, багатозадачність та «плинність» кадрів стають проблемою для HR відділу, і кандидатів практично не перевіряють. Це упущення. Необхідно об’єктивно оцінювати кожного кандидата та приділяти увагу не лише його професійним навичкам.

Уверх