>
Що дасть IP-домофон?

Що дасть IP-домофон?

Із стрімким розвитком технологій змінюється все – у тому числі й охоронні системи. А найзначніші зміни – у домофонів: вони отримали безліч нових і просунутих функцій, а користуватися ними стало значно зручніше.

За своєю суттю домофон – це найпростіша охоронна система, яка виконує функцію пропускного обмеження у будівлі, окремих її зонах і приміщеннях. У широкому доступі можна знайти як звичні нам домофони, обладнані однією лише трубкою й кнопкою відкриття дверей, так і відеодомофони, що виводять на екран зображення з камери. Тобто вони дозволяють не лише чути голос гостя, але ще й бачити його, а також стежити за тим, що відбувається біля входу.  Й навіть більше, зараз є можливість обзавестися ще одним видом домофонії – IP-домофоном й отримати увесь функціонал на смартфоні!

Чому саме IP-домофон

айпи домофонЦе пристрої, що мають усі можливості відеодомофонів і нові, більш просунуті функції, що дозволяють курувати усім, навіть не знаходячись з дому – видалено. Комплекти таких пристроїв складаються з викличних панелей і спеціального ПЗ, що встановлюється на смартфон.

IP-домофони мають ряд особливостей, в порівнянні зі звичайними домофонами вони набагато функціональніші. По-перше, це відсутність обмежень по числу абонентів, що підключаються, а камера, що знаходиться на викличній панелі, виконує функції стандартної камери відеоспостереження. Тобто картинку можна проглянути у будь-який момент.

Завдяки з’єднанню пристроїв по інтернет-мережі виклики передаються не лише на монітор самої панелі, але й на будь-які інші гаджети, що знаходяться у абонента. Додаткові камери підключаються до пристрою дуже просто, що дозволяє переглядати зображення в режимі “реального часу” або з архіву відеозаписів. Підтримується підключення інших панелей виклику до одного монітора, але зазвичай їх не більше 20. При цьому виклики можуть поступати відразу усім абонентам й на усі пристрої, якщо вони підключені до системи.

Система IP-домофонів будинку об’єднана в єдину мережу, що дозволяє вести переговори з іншими мешканцями багатоквартирного будинку або іншими блоками частки будинку. Найголовніший же плюс IP-домофонії – це можливість індивідуальних налаштувань.

Для стабільної і безперебійної роботи IP-системи потрібне постійне підключення до мережі інтернет. Такі пристрої в рази підвищують рівень безпеки у будинку й дозволяють вести контроль не лише за своєю квартирою, але й за усією будівлею.

Хоча більшість абонентів все ще віддають перевагу старішим і більш звичнішим варіантам охоронної системи, IP-домофони швидко розвиваються, стають усе більш доступними та досконалими, завдяки чому вже зайняли місце на ринку охоронного устаткування!

Уверх