>
Що ефективніше – відеокамери чи охоронці?

Що ефективніше – відеокамери чи охоронці?

Незалежно від типу бізнесу його захист завжди є головним пріоритетом. Підвищити його безпеку можна у різний спосіб – найнявши охорону або встановивши систему відеоспостереження. Але що ж ефективніше й дасть найкращий результат?

видеокамеры или охранникиУ пошуках кращого рішення для забезпечення безпеки бізнесу дійсно можна опинитися на роздоріжжі. І система відеоспостереження, і послуги професійних охоронців дають хороші результати, особливо в комплексі, але як бути тим, хто не може вибрати все одразу? Спробуємо розібратися у перевагах та недоліках кожного рішення.

Системи відеонагляду

Камери відеоспостереження – це технологічний підхід до безпеки бізнесу. Вони мають широкий набір опцій для різних середовищ, погодних умов та бюджетів.

Серед головних переваг такого рішення – віддалений моніторинг. Камери відеоспостереження дозволяють стежити за своєю організацією та її людьми, де б ви не знаходилися, з будь-якої точки земної кулі.

По-друге, за допомогою відеокамер можна переглядати кожен куточок території, запобігаючи проникненню, крадіжкам та вандалізму. Помічаючи встановлені камери, зловмисники часто відмовляються від задуманого, оскільки для них з’являється ризик бути ідентифікованим системою камер безпеки.

Послуги професійних охоронців

Професійна фізична охорона – це не просто фіксація правопорушення, а й своєчасне реагування на злочин, протидія та недопущення. У більшості випадків охоронці добре компенсують природні обмеження відеокамер – вони можуть упіймати злочинця на гарячому.

Переваги охоронців полягають у їхній готовності реагувати на небезпеку. Це навчені фахівці, які проходять інтенсивний рівень навчання, перш ніж їм дозволять виходити на об’єкт. Вони здатні аналізувати та діяти, приймати рішення. Охоронці знають, на які ділянки їм слід звертати особливу увагу і за яких обставин.

То що ж вибирати – камери чи охоронців?

Не всі підприємства однакові. Деякі – це невеликі торгові точки, які можуть обійтись камерами відеоспостереження. Інші – займають кілька гектарів, будівель чи поверхів і потребують постійного обходу території та розгалуженої системи відеокамер.

Для правильного вибору необхідно проаналізувати ризики та визначити оптимальні рішення і з погляду бюджету, і з погляду логіки.

Уверх