>
Системи відеоспостереження покращать безпеку!

Системи відеоспостереження покращать безпеку!

Системы видеонаблюденияСучасні системи відеоспостереження – справжня знахідка! Вони дозволяють безперервно контролювати і відкриту територію, і закрите приміщення. Цей процес охоплює зняття, зберігання і передачу візуальної інформації. Тепер це невід’ємна частина забезпечення безпеки!

Досягнення в області технологій зробили повнокольорові, повноекранні відеозображення з високим розділенням стандартом безпеки. Можна встановити відеоспостереження по усьому будинку, обрати різні типи камер, призначених для спостереження в приміщенні, на вулиці, в добре освітлених умовах або коли потрібне нічне бачення, видалене спостереження, яким можна управляти зі смартфону, планшета або ноутбука! Варіантів – множина!

Стандартна система відеоспостереження складається з декількох елементів: камери відеоспостереження, відеореєстратора, кабельної або безпровідної мережі, монітора, блоків живлення і додаткових компонентів, які підбираються під кожен конкретний об’єкт, виходячи з поставлених завдань.

Відеоспостереження розділяють на два типи: аналогове (давніша система із зображенням низької якості) і цифрове (дозволяє отримати деталізоване зображення, має розширений ряд налаштувань). При цьому сучасні аналогові пристрої з TVi, HDCV і AHD цілком можуть позмагатися з цифровими в якості. Їх перевагою є доступна ціна.

Виходячи з місця і умов використання системи відеоспостереження бувають наступними:

  • Внутрішні – призначені для використання в приміщенні. Вони легко встановлюються і можуть працювати при поганому освітленні. Камера з повним охопленням на 360 градусів може контролювати усе приміщення. Камера з «фіксованим об’єктивом» дає можливість постійного контролю певної області.
  • Зовнішні – мають міцні, погодостійкі корпуси з компонентами, призначеними для захоплення широкого огляду й адаптації до умов зовнішнього освітлення.
  • Комбіновані – можуть бути встановлені як усередині приміщення, так і зовні.

Камери з детектором руху починають запис і передачу інформації тільки при виникненні активності. Регульовані камери з дистанційним управлінням призначені для поліпшеного контролю території, а безпровідні підходять для місць, де неможливо підключити інші види камер – наприклад, немає можливості протягнути усі комунікації.

Гнучкість системи відеоспостереження виходить за рамки простого спостереження. У поєднанні з функціями видаленого моніторингу і засобів автоматизації можна добитися підвищеного контролю і нових можливостей (наприклад, дистанційно відкривати двері відвідувачам). Це зручно і дозволяє добитися поліпшення безпеки!

Уверх