>
Сучасні вуличні пристрої відеоспостереження | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Сучасні вуличні пристрої відеоспостереження

Зовнішнє відеоспостереження необхідно для забезпечення безпеки. Відеокамери звично бачити на вулицях міст, парковках, зупинках громадського транспорту та навіть у дворах житлових будинків.

Для організації відеоспостереження використовуються спеціальні вуличні камери. За своєю будовою вони схожі на внутрішньо з тією лише різницею, що вони мають набагато більш міцний корпус. Він призначений для захисту внутрішніх частин відеокамери від попадання пилу і вологи. Багато вуличні відеокамери, які повинні працювати в екстремальних погодних умовах, обладнуються вбудованим термодатчиком. Він при необхідності включає обігрів або, навпаки, охолодження внутрішніх систем відеокамери.

Важливими показниками для вуличної відеокамери є кут огляду і якість зйомки. Потрібно, щоб камера однаково добре «бачила» і в темряві і при яскравому сонячному світлі.

Установкою вуличних систем відеоспостереження в обов’язковому порядку повинні займатися професіонали. Їм достеменно відомо, як правильно розташувати відеокамери, щоб повністю охопити об’єктивами всю територію. У завдання монтажників входить прокладка кабелів і настройка сервера – приймача для зображення. У тому випадку, якщо для установки обрані цифрові відеокамери, то існує можливість передачі сигналу за допомогою мережі Wi-Fi на віддалений комп’ютер, смартфон або в «хмару».

Відеокамери можуть купуватися як окремо, так і входити в готові системи відеоспостереження. Перевага цих систем полягає в тому, що вони містять все необхідне обладнання для підключення та налаштування – відеокамери, кабелі, з’єднувальні елементи, кронштейни. При наявності невеликого досвіду роботи з технікою можна без зусиль впоратися з монтажем власними силами. Єдина складність може виникнути з розміщенням відеокамер і розрахунком «сліпих» зон. Якщо територія не має складної забудови, можна розташувати відеокамери в відповідно до стандартної схеми. У комплект може входити різну кількість відеокамер, проте, фахівці рекомендують вибирати комплекти, що складаються максимум з 4-6 пристроїв, так як вони мають максимальну продуктивність. Менша кількість відеокамер просто не охопить цілком всій території, а надто велика – не дозволить передавати інформацію з необхідною швидкістю.

Уверх