>
Обслуговування відеокамер і систем безпеки

Обслуговування відеокамер і систем безпеки

Системи безпеки дозволяють контролювати більшу територію, спостерігати, що відбувається на підприємстві, в офісі або квартирі. Однак камери, як й інше обладнання, потрібно вчасно перевіряти та усувати поломки. Без цього система безпеки не зможе виконувати свої функції.

Як відбувається обслуговування

Системи безпеки дозволяють запобігти пограбуванню квартири, проникненню сторонніх на підприємство або конфліктам співробітників в офісі. Це відмінне рішення забезпечення безпеки без залучення охоронців. Головна перевага – можна відновити події та покарати винних.

Сучасні відеокамери невеликі за розміром, функціональні й прості в обслуговуванні.  Відеореєстратори, які записують інформацію, передають її для віддаленого перегляду на телефоні або комп’ютері.

Обслуживание видеокамер и систем безопасностиЩоб обладнання не виходило з ладу й ефективно працювало, потрібно проводити профілактичне обслуговування і ремонт:

  • перевірка кріплення, захищеності відеокамери;
  • очищення камери від бруду;
  • перевірка наявності пошкоджень корпусу та їх усунення;
  • перевірка наявності мертвих зон;
  • перевірка кабелю, кріплення проводів;
  • тестування жорстких дисків;
  • перевірка систем харчування;
  • оновлення програмного забезпечення.

У разі поломки замінюються несправні прилади й пошкоджені кабелю. Тестується якість передачі зображення і запису інформації. Проводиться ремонт комп’ютерної системи і виявлених несправностей.

Після повної перевірки складаються звіти про стан системи безпеки.

Для чого проводити профілактичну перевірку

Своєчасна перевірка і ремонт продовжують життя відеокамер та іншого обладнання.

Система безпеки працює без перерв і вдень і вночі. Це основний інструмент служби безпеки на підприємстві або в торговому центрі. Якщо трапиться поломка одного елемента, система стане менш ефективною: камера в мертвій зоні не зафіксує грабіжника, а реєстратор не запише інформацію. Навіть невеликий збій може принести великі збитки. Профілактичне обслуговування націлене на запобігання таких ситуацій і збереження обладнання в робочому стані на довгий час.

Система безпеки – це найкраще рішення для захисту квартири або підприємства! Не потрібно залучати охоронців, досить встановити кілька камер!  Для продуктивної роботи лише потрібно періодично перевіряти відеокамери, реєстратори і кабелю. Це убезпечить від раптових поломок і дозволить запобігти небажаним ситуації.

Уверх