>
Супровід вантажів для максимальної безпеки

Супровід вантажів для максимальної безпеки

Перевезення цінностей вимагає розробки чіткого плану щодо маршруту, забезпечення безпеки вантажів та водіїв.

Охорона і супровід вантажів збереже матеріальні цінності від крадіжок чи несвоєчасного прибуття в пункт призначення. Спеціально підготовлені охоронці знають, як діяти під час форс-мажорів та відбити напад розбійників.

Що таке супровід вантажів

Супровід вантажів для максимальної безпекиОрганізовуючи доставку товару чи особистого майна, потрібно розуміти, які ризики і проблеми зустрічатимуться в дорозі. Аварії, розбійні напади, крадіжки вантажів – все це веде до втрати майна. Супровід вантажів виключає ці ризики.

В послугу фізичного супроводу вантажів входить:

  • розробка оптимального маршруту перевезення;
  • визначення можливих загроз і заходів для їх попередження;
  • підбір технічних засобів для супроводу;
  • фізична охорона товарно-матеріальних цінностей;
  • передача вантажу приймаючій стороні;
  • нагляд за завантаженням та розвантаженням товару;
  • постійна підтримка зв’язку із власником вантажа та інформування про перевезення.

Вантаж охороняє група екіпірованих спеціальними засобами працівників. При необхідності конвой може бути озброєним. Вони контролюють стан вантажу та ліквідують будь-які перешкоди чи загрози.

Конвой охороняє як одиничні транспортні засоби, так і автоколони. Це особливо актуально для перевезення вантажів через державний кордон. Коли власник матеріальних цінностей не може особисто слідкувати за перевезенням вантажу, конвой надсилатиме інформацію про вантаж допоки не передасть його приймаючій стороні.

Організація супроводу вантажів

Кількість охоронців залежить від типу, кількості вантажу і транспортних засобів. Чим більша автоколона, тим більше людей і техніки може бути задіяно для охорони. Лише так конвой буде ефективним і забезпечить повне збереження вантажу.

Найбільшу небезпеку несуть вимушені зупинки та зупинки на відпочинок. Саме в такі моменти можуть трапитись форс-мажорні випадки. Поломка транспорту, ДТП чи несприятливі для перевезення погодні умови на руку злодіям, які прагнуть нажитись. Оснащені спеціальними засобами охоронці збережуть вантаж від розкрадання, коли він не знаходиться в русі.

У випадку нападу на транспорт охоронець подає сигнал «Тривога». Доступ до вантажу блокується з усіх сторін. Конвой готується до відбиття нападу. Повідомлення про цю ситуацію отримує центральний відділ охорони, який інформує поліцію. Кожен виконує своє завдання згідно вказівок, а тому ризик втрати вантажу знижується до нуля.

Уверх