Раніше бойове мистецтво було необхідно, щоб вижити, зараз його перетворили на засіб заробітку. Тренерів більше стали цікавити гроші, а не підготовка учнів. Тому клієнтам показують гарні, вражаючі, але непотрібні без базової підготовки прийоми. Справжніх майстрів по Україні залишилося не так багато, а тих, хто здатний виховати гідних бійців зовсім одиниці.
Бойові Традиції – школа рукопашного бою, заснована в 2008 році. Саме тут під керівництвом Юрчик Юрія Анатолійовича проходять тренування кращих охоронців країни. Агентства надсилають своїх співробітників для фізичного і духовного вдосконалення, щоб їх ефективність у професійній діяльності була неоціненна.
Як готуються тілоохоронці?
Охоронне агентство «ТОР» забезпечує своїм співробітникам підготовку в школі «Бойові Традиції». Тут не просто покращують навички ведення бою, а готуються справжні майстри бойових мистецтв. Крім охоронців, в школі готують:
- Професійних бійців, які виступають на міжнародних чемпіонатах і займають призові місця.
- Піхотинців повітряно морських сил США, що підвищують свою кваліфікацію для роботи в посольстві Америки розташованому в Україні.
- Службовців в державних органах України (СБУ, ДСО, МВС і т.д.).
У школі застосовується індивідуальний підхід, для тренування учнів. Охоронців навчають швидкому реагуванню, дії в критичній ситуації проти збройного і беззбройного противника, тактиці ведення бою з групою осіб та іншої специфіки, що дозволяє поліпшити їх ефективність при забезпеченні безпеки.
Які види бойових мистецтв викладають
Щоб перемогти супротивника, іноді не досить знати і володіти одним єдиноборством. Тому, в школі навчають одразу 4 видів бойових мистецтв, які доповнюють один одного:
- Самбо. Система самозахисту, розроблена ще в 1930-і роки в СРСР. Вона призначалася для підготовки бійців НКВД і внутрішніх військовослужбовців. Згодом, цей вид єдиноборств став одним з найпоширеніших у світі завдяки своїй ефективності.
- Рукопашний бій. Прийоми ведення бою на ближній дистанції. Бійці навчаються захисту або нападу із застосуванням холодної зброї і без нього. Ефективний метод швидко обеззброїти і вивести з ладу опонента.
- Боротьба. Єдиноборство, в якому метою є укласти противника. Навчання боротьбі дозволяє швидко збити з ніг будь-якого суперника, відправивши його в нокаут одним рухом.
- Змішаний стиль бою. Вид бойових мистецтв, що поєднує в собі застосування ударів ногами і руками, захоплень і кидків.
Всі перераховані види можна побачити на практиці в спортивних змаганнях, але охоронець, якщо вступає в бій, б’ється не за медаль. Тому все навчання проходить в більш жорсткому на відміну від спортивних боїв напрямку.
Напрямки в школі
Напрямки бойових мистецтв робляться на жорсткі стилі, здатні в секунди вивести супротивника з ладу. У «Бойові Традиції» вивчають наступні напрямки:
- Бойове самбо. Різновид самбо, націлена на виведення супротивника з ладу сильні ударами. У бойовому самбо, на відміну від спортивного використовуються заборонені прийоми на кшталт стусанів пальцями в очі або інших ефективних засобів самооборони.
- Армійський рукопашний бій. Використовується для захисту від холодної та вогнепальної зброї на ближній дистанції.
- Греплінг. Боротьба з без обмежень по заломів. Больові захвати і задушливі прийоми в греплінг націлені на виведення супротивника з ладу.
- MMA. Всім відомий напрямок єдиноборств, що включає удари ногами, ліктями, колінами, руками, захоплення, кидки і задушливі прийоми.
Такі методи підготовки дозволяють навчити охоронців всім необхідним навичкам ведення бою з будь-яким типом противника.
Фахівці охоронного агентства «ТОР» регулярно тренуються і підвищують свої бійцівські навички в школі «Бойові Традиції». Завдяки цьому, вони можуть забезпечити охорону фізичних осіб і об’єктів від будь-якого виду нападу, включно зі збройною.
Школа готова прийняти на навчання співробітників інших охоронних компаній. Приходьте на тренування або зателефонуйте для консультації з тренером.
«Бойові традиції» – навчання навичкам необхідним для ефективної роботи професійного охоронця.