>
Відеодомофон - це зручно!

Відеодомофон – це зручно!

Домофон з інтелектуальною системою доступу та відеокамерою все частіше замінює звичайний, де було чутно лише голос. Система надає можливості видаленого відеоспостереження, навіть не відповідаючи гостю, підвищуючи безпеку й зручність користувача.

Подібні відеодомофони розроблені так, щоб зробити їх використання максимально простим. У них немає безлічі кнопок – лише декілька записаних заздалегідь макросів, кнопка голосового зв’язку з гостем і кнопка відкриття дверей.

Видеодомофон – это удобно!Комбінація надійного устаткування й інноваційного програмного забезпечення дозволяє управляти вхідними дверима видалено, розмовляти з гостем через пряму відеотрансляцію, навіть знаходячись при цьому на іншому кінці світу. Єдина умова при цьому – мати інтернет-підключення й просто бути онлайн. Це розширені можливості контролю, які багато в чому зобов’язані своїм існуванням всесвітній пандемії. Скорочення прямих контактів і перехід в онлайн й дали поштовх подібним технологіям.

Сучасний відеодомофон – це компактний пристрій з кольоровим сенсорним дисплеєм високої чіткості, забезпеченим вбудованою ширококутною камерою, а також додатковим ПЗ і додатком для смартфону, що дозволяє управляти доступом видалено.

Такі відеодомофони прості в установці і використанні, вони забезпечують мешканцям безпечне життя й дозволяють контролювати нерухомість. Використовуватися вони можуть як звичайними мешканцями квартир, так і власниками комерційної нерухомості (наприклад, готелів або приватних хостелів без конс’єржа).

Такі пристрої допомагають спростити управління будівлею, дозволяють ідентифікувати гостя й надавати або не надати йому доступ всередину. Вбудована камера дає можливість бачити, говорити й відкривати двері відвідувачам через свій смартфон, а також настроїти автоматичне відкриття дверей, відстежувати, хто входить у будівлю впродовж дня, в який конкретний час – управляти всіма подіями в реальному часі або отримати доступ до записаних подій.

Останнє дає можливість аналізувати ситуацію й оптимізувати алгоритм взаємодії з відвідувачами. Система може мати хмарне сховище з каталогом орендарів й їх даними, необхідними для взаємодії, що дозволить ще більше поліпшити взаємодію з жителями й витрачати менше часу на управління і надання доступу. Тобто автоматизувати все.

Гості отримають доступ до одностороннього або двостороннього відеозв’язку для ідентифікації й надання доступу або повинні будуть ввести код або використати свій смартфон для ідентифікації. Подібні відеодомофони значно спрощують контроль доступу й дають ряд допоміжних функцій, які забезпечують сучасні рішення для систем контролю доступу.

 

Уверх