>
Охорона та супровід – як працюють охоронці?

Охорона та супровід – як працюють охоронці?

Коли мова заходить про охоронців, багато хто уявляє статного чоловіка в темному костюмі. Він обов’язково має бути готовий прикрити від кулі та сміливо захистити від інших небезпек. Проте охорона та супровід – це робота, яка набагато складніша, оскільки включає безліч нюансів.

По-перше, роботу охоронця можна розділити на кілька окремих завдань: розробка стратегії охорони, супровід, контроль спілкування та охорона на певній території.

ОхранаСупровід передбачає, що охоронець постійно перебуватиме біля клієнта – весь день або весь час, який прописано в договорі. Щоб надати високий рівень послуг, охоронець знаходиться з клієнтом скрізь і завжди. Винятком можуть бути ті точки, які виділені клієнтом: наприклад, квартира чи будинок.

Контроль спілкування – це коли охоронець не підпускає до клієнта сторонніх людей, які не входять до списку «дозволених». Але навіть якщо клієнт дав згоду на те, щоб якась людина підійшла ближче, охоронець все одно перевіряє її на наявність зброї, відеокамер та інші небажані моменти.

Охорона може передбачати надання послуг на певній території або певній події. Наприклад, охорона входу на приватну територію, охорона під час бізнес-переговорів, виступу на мітингу чи іншому масовому заході.

Надання послуг охорони та супроводу часто включає розробку стратегії та перевірку часто відвідуваних місць. Робиться це для того, щоб розробити максимально безпечні маршрути та заздалегідь визначити місця, що несуть безпосередній ризик, та згодом уникати їх. Головне завдання тут – працювати на випередження.

У разі небезпечної для клієнта ситуації охоронець зобов’язаний зробити все, щоб вивести підопічного в безпечне місце.

Кому необхідні послуги охоронця

Скористатися послугами охоронця може будь-яка людина. Найчастіше їх замовляють публічні люди, селебріті, бізнесмени, політики, а також близькі родичі перелічених. Скористатися такими послугами можна як одноразово – щоб передати важливі документи, гроші та інші цінності, так і підписати контракт на довгостроковій основі.

Професійні охоронці часто працюють під прикриттям, намагаючись бути якомога непримітними. Вони можуть бути на відстані або грати роль звичайного перехожого, нічим не видавати себе, але в разі небезпеки для клієнта – негайно реагувати.

Уверх