>
Відеоспостереження для заводу - контроль і безпека!

Відеоспостереження для заводу – контроль і безпека!

Промисловий об’єкт – це завжди величезна територія, що включає як самі виробничі приміщення і цехи, так й інші об’єкти: склади матеріалів і готової продукції, логістичні, офісні приміщення та переговорні, стоянки автотранспорту, гаражі, станції їх заправки і технічного обслуговування, пакувальні відділи, прохідні, сходи і переходи між ними. Усі ці зони мають бути під контролем, а тому без встановлення відеоспостереження не обійтися!

Число задіяних на виробництві співробітників може досягати декількох тисяч, тому професійне забезпечення безпеки подібних об’єктів завжди має бути на першому місці.

Система IP камер, встановлених на території заводу або будь-якого іншого промислового підприємства, має по-справжньому великий функціонал:

  • забезпечення максимального контролю території промислового об’єкту;
  • спостереження за усіма зонами об’єкту, прилеглою територією і вулицею, де розташована прохідна;
  • контроль внутрішнього пересування співробітників, техніки і устаткування;
  • спостереження за виробничим процесом, у тому числі на небезпечних ділянках;
  • контроль за дисципліною на підприємстві (фіксація запізнень й інших порушень).

Окрім того, що відеоспостереження на заводі дозволяє цілодобово контролювати ситуацію, мережа відеокамер діє на співробітників психологічно, і число крадіжок і випадків неякісного виконання обов’язків значно скорочується. Крадіжки сировини або готової продукції, псування майна підприємства або занадто тривалі перекури – камери фіксують усе, дозволяючи керівництву заводу отримати контроль над ситуацією!

Не менш важлива тут і своєчасна фіксація протизаконних дій або проникнення зловмисників. Особливо важливо це для великих заводів, які дорожать своєю репутацією й не можуть дозволити проникнення на територію сторонніх осіб.

Як і у випадку із звичайними підприємствами, офісними або торговими приміщеннями, відеоспостереження на заводі здатне якщо не запобігти злочинам, запізненням й іншим дисциплінарним порушенням повністю, то, принаймні, в рази знижує їх відсоток.

Встановивши камери на прохідній і по периметру, в цеху або на складі продукції, в місцях розташування важливої техніки і зонах, де знаходяться матеріальні цінності та ресурси компанії, ситуація з безпекою стане значно кращою! А найголовніше – відеоспостереження на заводі обходиться набагато дешевше, ніж робота розширеного штату охорони!

Уверх