>
Встановлення IP-домофону – рішення питання безпеки!

Встановлення IP-домофону – рішення питання безпеки!

Встановлення сучасної системи безпеки і IP-домофону – це рішення, що дає максимум переваг. Воно підходить і для житлового будинку, і для офісного простору, і для виробничого комплексу, що включає декілька будівель. Безпека завжди має бути на першому місці!

Захист матеріальних активів, співробітників і відвідувачів є ключовим пріоритетом в управлінні рисками підприємства, і система IP-домофонії тут стає відмінним помічником. Її ключовим компонентом стає контроль видалених територій і взаємодія з ними. На екран виводиться відеокартинка в реальному часі, що дозволяє визначити, хто прийшов, і зрозуміти, чи слід впускати його на територію.

Установка IP-домофонаВ той час, як звичайні камери можуть відображати лише відео, IP-домофонія дозволяє ще й чути. Навіть не взаємодіючи з дверима (не натискаючи на дзвінок або не намагаючись відкрити двері), гість видає себе шумом (датчики IP-домофону можна настроїти на певний рівень шуму), після чого автоматично починає працювати відеокамера і передавати дані службі безпеки або власникові приміщення, навіть якщо він при цьому знаходиться зовсім у іншому місці, в іншому місті і навіть на іншому кінці земної кулі. Це дійсно зручно й дозволяє тримати ситуацію під контролем.

Додатково фоновий шум можна пригнічувати за допомогою програмного забезпечення активного шумозаглушування, щоб людину, що говорить в цьому місці, було чітко чутно. Мікрофон може відсівати перешкоди й охоплювати широкий діапазон частот. Для цього потрібен монтаж дійсно якісної і сучасної системи IP-домофонії, щоб її підсилювач був досить енергоефективним і забезпечував необхідну потужність для подолання шумів.

Плюс до того, гучність динаміка повинна автоматично підлаштовуватися під чутний рівень – в цьому випадку користуватися дверима з IP-домофоном буде дійсно зручно.

У міру того, як сучасні технології безпеки стають все більш інтелектуальними, функціональна сумісність між платформами стає важливішою, ніж коли-небудь, а тому сучасна система IP-домофонії повинна інтегруватися з іншими існуючими технологіями безпеки. Вона повинна мати стандартні API-інтерфейси, щоб бути сумісною з системою контролю доступу, відеоспостереженням й іншими пристроями.

Функціональна сумісність – це ключ до побудови дійсно ефективної системи безпеки, здатної приймати інформацію з різних датчиків, обробляти й аналізувати  її, даючи користувачеві можливість виявляти слабкі сторони безпеки і своєчасно виправляти їх.

Безконтактні технології зробили IP-домофонію справжнім відкриттям!

Уверх