>
Як обрати систему відеоспостереження для дому? | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Як обрати систему відеоспостереження для дому?

На що звернути увагу при виборі камери відеоспостереження?

Сьогодні в нашій країні представлено безліч різних виробників, а також постачальників охоронного обладнання. Охоронні системи стрімко розвиваються, як і багато інших технології, залучаючи все нових покупців, які ставлять свою особисту безпеку і захист свого будинку на перше місце. У кожному місті можна знайти спеціалізовані магазини, де представлені лінійки кращих світових брендів. Найчастіше найпопулярнішими є системи охоронних технологій, виготовлені в Кореї, Китаї, Німеччині, Чехії і так далі. Але не дивлячись на це, в нашій країні також існує безліч вітчизняних виробників.

IP відеоспостереження займає лідируючу позицію

З розвитком технологій перед покупцями стоїть питання вибору нових технологій або добре перевірених старих систем. Сьогодні ми поговоримо про те, які системи відеоспостереження для захисту будинку варто вибирати – сучасні з IP технологіями, або ж віддати перевагу традиційним аналоговим системам.

По-перше, варто сказати, що IP відеоспостереження стає все більш популярним серед покупців. Пов’язано це не тільки з технологією передачі даних по мережі інтернет, але і з мегапіксельним зображенням, яке ні за яких обставин не змінює своєї якості. Так, при передачі відео на відеореєстратор високу якість даних зберігається незмінним. Також важливою перевагою мережевих систем є чітка передача сигналу. Він може спокійно передаватися навіть у приміщеннях, де є стіни.

Важливим функціоналом для користувачів є можливість переглядати відео з камер на своєму гаджеті: мобільному телефоні, планшеті або ноутбуці. З мережевими камерами це легко реалізувати.

Говорячи про недоліки IP систем, варто відзначити її вартість. Дійсно, сучасні технології «напхані» безліччю різних налаштувань і функцій, які, безумовно, необхідні і важливі. Але коштують такі технології чималих грошей. Якщо ж порівняти, то аналогові системи спостереження за вартістю знаходяться набагато нижче, ніж IP технології. Якщо ви купуєте простий готовий комплект відеоспостереження для охорони свого будинку, то ви істотно економите. Також одним з недоліків IP спостереження є невелика затримка відеосигналу. Це відбувається через найвищої якості даних, які необхідно швидко передавати в мережу. Також дані проходять кілька етапів кодування, а тому відтворення відео затримується.

Уверх